Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmnek bejön az apám?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnek bejön az apám?

Figyelt kérdés
Kimondta anyám előtt is hogy apám egy helyes férfi. Meg ebédnél folyton a tekintetét kereste láttam. Persze apámnak is tetszett ez, hát hogyne tetszene neki, hogy egy fiatal nőnek bejön. Nekem viszont ez már kevésbé tetszik. Meg is mondtam neki, hogy jó lenne ha befejezné apám stírölését mire ő annyit mondott, hogy nem csinált semmit. Azért ez a semminél több szerintem. Anyám se volt elragadtatva a barátnőm akciójától.
2018. szept. 16. 11:01
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Irány a 3.as fogat akkor!
2018. szept. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 próbálokkedveslenni ***** válasza:
100%
Ahahahaha :D ez tetszik
2018. szept. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
33%
Vagy csak szórakozott,és a naiv lány bedölt
2018. szept. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Milyen szerencsés lesz apád hogy a barátnődnek ennyire bejön !! Mázlista !
2018. szept. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%
Valószínűbbnek tartom, hogy be akart vágódni a szüleidnél, ezért mondta a Muterodnak, hogy helyes az öreg. ( Logikus, hisz ki ne örülne annak, ha helyesnek tartják a párját) Illetve faterodat is csak azért fürkészte, mert bizonytalan, és kíváncsi volt a reakcióira.
2018. szept. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
80%

Figyu en szegyelnem magam ha igy mutatkoznek be az anyosomnak.

Gondolkodj el azon h ezzel a csajjal maradsz e

Sajnos gyakori amikor a srac bnöje agybabujik az apossal

2018. szept. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!