Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt, házas, közös gyermek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt, házas, közös gyermekes nőként menjek párterápiára válás előtt, vagy ne?

Figyelt kérdés

Férjem van, és egy óvodáskorú közös gyerekünk. Éppen az oviból vittem haza a gyerekem, amikor nem hittem a szememnek, de a férjem állt az utcában egy csinos nővel. Nem létezik, hogy valaki a lakása közvetlen közelébi viszi a másik nőt, gondoltam. Szóval biztos valami kolléga. De valahogy nagyon bizalmas viszonyban beszélgettek, azonnal megkondultak a vészcsengők a fejemben. Ekkor a fiunk felismerte az apját, és apát kiabálva odaszaladt. A férjem felé fordult, leguggolva várta. Közben a nő sarkon fordult, látszólag köszönés nélkül, elment. Hazamentünk, és betettem egy mesefilmet és eléültettem a fiamat. Amikor négyszemközt maradtunk, megkérdeztem a férjem, hogy ki volt az a nő. Issszonyúan zavarba jött. A férjem színészi és hazugsági képessége egy nagy 0. A vészcsengők ekkor már fülsiketítően kongtak a fejemben, a maradék reményem is elszállt, hogy csak egy ismerőse, és nem viszonya van. A férjem fejére volt írva a bűntudat, a szégyen. Könnyezett, nem nézett a szemembe. Még ilyennek őt sosem láttam. Korábban eddig megcsalás nem volt jelen a kapcsolatunkban egyikünk részéről sem. Vagy ha volt akkor nem tudtam róla. Nem kellett sokáig unszolni, mindent bevallott. A karácsonyi céges buliján lefeküdt ezzel a nővel. Valóban kolléganő tehát. Viszonyuk nincsen, de a céges karácsonyi buli napján félrelépett vele. Csók, szex. A kolléganő egyedülálló, és terhes. Azért jött ide a lakásunkhoz, mert a férjem nem válaszolt az üzeneteire. Nekem azt mondta, azért nem felelt a kolléganőnek, mert fogalma sem volt, mit tegyen. Olyna nagy fa$*nak és egyben balfa$*nak tartom őt ezek után, hogy arra nincsenek szavak. Igazi lúzer, és az én férjem... A nő amúgy év végével elkerült a cégtől, tavalyra volt csak szerződése, nem hosszabbítottak neki. Lényegében mindent leírtam. Szerintem amennyiben a kolléganő tényleg terhes a férjemtől, megtartja és sikerrel megszüli a babájukat, annyiban a férjemnek kötelessége volna apának lenni számára. Kötelessége! Ha nem ismeri el a gyereket, pedig az övé, és nem lesz apa számára, akkor az én szememben csak tovább csökken a férjem. Én egy megbízható, felelősségteljes férfire vágyom. Aki megbízható, az nem csal meg. Aki felelősségteljes, az a szeretőjétől, félrelépéséből való gyerekkel is apaként bánik, hiába nem része a családjának. Apropó, család. Elhagyom. Innentől a közös fiunk számára is úgy kell apuka legyen, ahogy a kolléganője születendő gyerekével. Mert nem fogunk mi már egy család lenni. Persze ő sír, könyörög. Holnap elköltözik. Muszáj külön költöznünk azonnal, mert a fiunknak nem tesz jót, hogy így lát minket együtt széthullva. Ha kiderül, hogy mégse lesz babája a kolléganőjétől, az semmit sem változtat. Megcsalt. És igazi lúzer, aki még csak nem is válaszol a terhességről beszámoló üzenetekre. Én egy ténylegesen megbízható, ténylegesen felelősségteljesen férfira vágyom, és a férjem nyilvánvalóan nem az. Most már nagy hibának érzem, hogy tavaly megházásaodtunk.


Kérdést azért írok ki, mert a férjem szeretne párterápiára menni, már foglalt is időpontot egy férfi pszichológusnál. De elvileg 2 pszichológus lesz jelen, hogy megőrizzék a pártatlanságot. Bár el akarok válni, de nyilván iszonyatosan fáj ez az egész, iszonyatosan csalódtam. Szeretnék elmenni a párterápiára. De annak csak akkor van értelme, ha akarok küzdeni a házasságért. De én nem akarok. Akkor ne is menjek? De egy család voltunk, semmit se tegyek az egység megőrzéséért? De közben meg nem akarok. A lelkiismeretem meg a kíváncsisagom menne párterápiára. A kedvem meg a szívem viszont nem.


2022. márc. 27. 22:59
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Elmehetsz, nem veszítesz semmit. Ott is elmondhatod hogy te nem akarsz tovább a felesége lenni. Hiába reménykedik a pali, a pszichológus nem azért van hogy rávegyen aarra amit nem akarsz.
2022. márc. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy eszedbe sincs békülni, még elmehetsz. Lehet megkönnyítené számodra a lezárást és talán nem fájna utána annyira. Az is jó lenne, ha sikerülne megbocsátanod neki, miattad és a gyerek miatt. Ez persze nem jelenti, hogy vele is kell maradnod, ilyenek után nálam se jöhetne szóba, szóval teljesen megértelek, csak könnyebb lesz, ha nem gyűlölöd.
2022. márc. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
96%
Ha a karácsonyi bulin történt, akkor már letelt a 3 hónap, nem lehet elvetetni. Egyszerű a képlet, a nő jött pénzért. Jól teszed, h kirakod a pasit, menjen csak az új nőhöz. Aki menni akar, arra ra kell adni a kabátot. A gyerektartást kérdd el tőle!
2022. márc. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
8%

#4 Nincs igazad, ez a pasi nem akar menni. Valszeg az asszony elhanyagolta ot, ezert a kicsajt megpocsekolta a karacsonyi bulin. Az is lehet, hogy a gyerek nem is a kerdezo ferjetol van, hanem a kollegina osszevissza kefelt, csak pont erre a balf*szra tudja rasozni... Azt sem ertem, miert nem vetette el, ha nyilvanvalo volt, hogy egyejszakasbol van es semmi jovoje nincs a kapcsolatnak.


Tanulsag: nem elvezunk bele a nobe karacsonyi ceges bulikon, vagy ha igen, akkor csakis a szajaba, vagy a seggebe, hogy ne legyenek bonyodalmak.


En a ferfi helyeben tutira nem koltoznek el a kozos hazbol, ilyet sosem teszunk, ez a valasok elso szamu szabalya, mert onnantol netto hatranyba kerulunk...


Az sem tul szimpatikus, hogy a kerdezo is csak le akarja venni anyagilag a ferjet (na nem mintha eddig nem azt tette volna) a nagy sertettsegeben, mert mostmar ferfikent nem tud ra nezni. Pedig a ferj igazi ferfi elvegre mar legalabb 2 not teherbe tudott ejteni ha mindez igaz...

2022. márc. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
77%

5!

Azért a karácsonyi bulin csak menni akart a nőhöz. A férfi már választott, a volt kolleginát választotta. Gyerek is lett. Ha a kérdező visszafogadja ezt a férfit csak magával szúr ki.

2022. márc. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
17%
#6 Ja ertem, szoval a karacsonyi bulin torteno felredugas azt jelenti h a kolleginat valasztotta a csalad helyett. OK. Nincs tobb kerdesem. Egesz egyszeruen mindig ra kell jonnom, hogy ti nok szanalmasak butak vagytok.
2022. márc. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
81%

Na miért mit jelent?

Nem valami filmben vagyunk, h bekajáljuk, h jajj szegény férfi megzavarodott meg elgyengült vagy ilyesmi buta magyarázatokat.

Bizony, h a pasi választott már azon a bulin. Ha a család olyan fontos lenne neki, akkor csak nem csinált volna hülyét a nőből.

2022. márc. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
6%
#8 Ha meg a felesegnek fontos lett volna a ferj, akkor otthon minosegben es mennyisegben is oke lett volna a szex, ferjnek eszebe sem jutott volna felredugni...
2022. márc. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
0%

Az más téma, h miért csinálta, ki tudja mi volt az ok. Az a lényeg, h neki más kell, mint amit otthon megkap. Az ilyen menjen csak bátran, kinek egy olyan pár, aki másra ácsingózik. A pasinak jobb lesz így, hiszen folyamatosan fogja kapni a szexet olyan minőségben és mennyiségben, ami jó neki, csak épp az új nőcitől.

Minek menne vissza szenvedni a régi nőhöz?

2022. márc. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
85%

Lehidalok pár kommentelőtől :D

A férj megcsalta a feleséget és lebukott, slussz. Teljesen jogos kivágni, mint macskát carni. De jönnek itt a pro tippekkel, hogy kolleginát karácsonyi bulin csak seggbe, meg nehogy feladja a férj a közös házat (wtf? húzzon onnan), meg biztos nem volt otthon szegénynek elég a szex és a feleség csak lehúzza 🤡. Túrót. Ez egy barom, ha ilyen helyzetbe hozta magát, kár ragozni.

Kérdező: én nem bohóckodnék párterápiával, ez csak a férjed kétségbeesett kapálózása, de ha úgy érzed, hogy van ehhez kedved, ártani nem fogsz vele. A lezárásban is segíthet.

2022. márc. 28. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!