Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt engem a barátnőm és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt engem a barátnőm és ez nagyon fáj, de egyben rendkívüli mértékben szeretem őt és nem szeretném elveszíteni, esetleg megbocsájtsak neki? 22F

Figyelt kérdés
A barátnőm (aki 21 éves) és én párkapcsolatban vagyunk 1 éve. Ő az első barátnőm és rendkívüli mértékben fontos nekem. Sok boldog pillanatunk volt és szeretem őt. Sajnos az a helyzet, hogy tegnap elmesélte nekem, lefeküdt egy másik férfival az előző hétvégén. Azt mondta, nagyon megbánta a dolgot. Én erről az egészről semmit nem tudtam. Nagyon rosszul érzem magam és azóta semmihez sincs kedvem. Nem szeretném őt elveszíteni, viszont félek ha megbocsájtok, újra és újra megcsalna engem... Értékelem az őszinteségét, de nem esett jól amit csinált velem. Mit tegyek ebben a helyzetben?

2022. ápr. 22. 20:21
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Eddig sem tisztelt, megbocsátás után egy utolsó nyálkás csúszómászó lennél a szemében. Szerinted ő mikor bocsátana meg neked?


22 vagy, 1 éves (lóf-sz) hosszúságú kapcsolat. Örülj hogy nem 5 év után derült ki és most dobhatod.

2022. ápr. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
Nagyon kevés vagy neki az ágyban. Kicsinek tartja a farkadat és elégtelennek az ágyban nyújtott teljesítményedet. Nem néz rád férfiként. Egyáltalán nem szeret téged csak szánalomból volt eddig is veled és azért mert nem akadt neki jobb. A másik sráccal is szar volt neki a szex így inkább visszamenne a biztos szarba aztán onnan radarozná tovább a kanokat. Teljesen balfék vagy ha nem hajítod ki most azonnal.
2022. ápr. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez tényleg nagyon rövidke kapcsolat. Ha már most megcsal, akkor már most van valami gond a kapcsolatotokkal amit azért nincs értelne megoldani, mert ha ő is a megoldást választaná, akkor előbb szópt volna, hogy valami problémája van, nem pedig egyből félrelép.
2022. ápr. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ez semmi.. Lapát. Aki 1xer megteszi máskor is megfogja.. A hütlenség egy erkölcstelen , gátlástalan, értéktelen ember erénye.
2022. ápr. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez azért összetett helyzet. Elmondta, hogy miért feküdt le a másik pasival? Ha azért feküdt le mert belőled hiányolt valamit akkor semmi értelme nincs a folytatásnak. Mit mondott?
2022. ápr. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

18:02


Azt mondta azért feküdt le egy másik sráccal, mert "Nem tudott uralkodni magán abban a pillanatban!" és "Nem gondolkodott józanul!". Illetve azt is mondta, hogy "Életem nagy hibája volt!" és "Nem volt jó élmény a számomra!". Ezeket mesélte nekem az élmény kapcsán.

2022. ápr. 23. 19:28
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha neked ez elfogadható és szereted akkor adj neki még egy esélyt.

Hasonló esetben voltam én is a volt mennyasszonyommal. Ő előttem térdelve sírva könyörgött, hogy bocsássak meg neki. Nekem nem sikerült mert rövid idő múlva már egy másikkal csalt meg. Lehet neked több szerencséd lesz. Légy boldog.

2022. ápr. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A gond, ugye a szerelem. Én életem során kétszer is átéltem ezt a helyzetet, és mindkettőnek próbáltam valahogy megbocsájtani. Az én tapasztalatom, hogy nem szabad. Az egyik korai barátnőmnél igen szerelmes voltam, félrelépett, és igen rossz hetek után megbocsátottam. Onnantól azt érezte velem mindent meg lehet tenni, rögtön utána újra megtette. Lapát volt. A másik hölgy szintén rossz is volt, meg ittam, és nem is tudom mi történt sztorival kezdte. Ez hosszabb kapcsolat volt, és úgy éreztem meg kellene próbálni. De itt már nem akartam hátrányban lenni, úgyhogy félreléptem én is(ma már nem vagyok erre büszke). Ezután megtudtam volt neki más is, úgyhogy símán leszartam, és kavartam mással amíg együtt laktunk. Érdekes módon csak onnantól lettem érdekes újra a nő számára, hogy mást dugtam meg nem foglalkoztam vele. Hidd el nem érdemes. Ha megint nem tud uralkodni magán, vagy nem gondolkodik józanul, akkor ugyanott vagytok ahol most, csak éveket elvesztek egymás életéből.
2022. ápr. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!