Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalás vagy sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás vagy sem?

Figyelt kérdés
Barátnőm,mikor még csak ismerkedtunk nem voltunk egyutt,egy buliban voltunk akkor mar kavartunk es egyszer csak egy 5 perce a buli kozepen elkezdett a baratnoivel smarolni ezzel nincsen gond tok izgato nem vonzodik a masik nemhez csupan neki ez is egy kikapcaolodas volt,majd mostmar 3 honapja egyutt vagyunk es megyunk hetvegen bulizni es mondta lehet megint smarol a barinojevel ha nagyon sokat iszik,de csak akkor illetve utana hozzatette de megse mert kapcaolatban van,mondtam neki engem nem zavar (amugy de belul zavar) aztan azt mondta attol fugg majd mennyit iszik meg a lanyok mennyire lesznek hangulatban szerintetek ez belefer egy kapcsolatba vagy nem? Szeretem o is szeret masik nemhez nincs semmi vonzodasa csupan o neki ez is egyfajta elengedes,hozzateszem nem fiuval soha nem smarolna ha kapcsolatban van

2022. máj. 5. 14:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Megegyezés kérdése, ha te azt mondod, hogy téged nem zavar és nyugodtan csinálja, úgy nem megcsalás. De hülyeség volt erre biztatni, ha valójában zavar.
2022. máj. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Az. Emellett az éretlen csitrik ezt azért csinálják, hogy kellessék magukat. Ha neked belefér, hajrá. Bár kétlem, hogy ez sem trollkérdés, már ahogy le lett írva, abból látszik.
2022. máj. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%

A bnod bisex ha hetero lenne nem csinalna rendseresen ilyet, erdekli a dolog devalszeg ne meri felvallalni.

Ha egyutt maradtok valszeg megfogja kérdezni a harmast +1 lannyal vagy csak ok ketten de azt is nezheted akar.

Te tudod h mi zavar es mi sem. Engem se zavart volna a dolog, de a vegen faszi lett a masik lányból es csak azt hazudta h lány volt.... Szóval azert legy résen hiszen reszegen eleg könnyen elvereznek kapcsolatok.

2022. máj. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

"mondtam neki engem nem zavar (amugy de belul zavar)" jó hülye vagy... ha zavar, akkor mondjad, hogy zavar...


egyébként persze, hogy az, mi más lenne? Az is zavarhatna, hogy bi a barátnőd

2022. máj. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Az
2022. máj. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az lenne. Nálatok nem, mert azt mondtad nem zavar.

Amúgy ez 15 éveseknek vicces, nagyon gáz, hogy ezzel szórakoztatja a srácokat.

2022. máj. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Megcsalás.
2022. máj. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves a barátnőd? Mert agyilag 13, és ha a feltűnési viszketegség fájna, üvöltene.

Mivel áldásodat adtad rá, így valóban nem megcsalás, de nekem ebben a történetben nem csak a megcsalás merül fel mint probléma...

2022. máj. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne csodálkozz ha késöbb pasival smárol...


Jajj hisz a barinőmnél megengedted Címszóval...🤦‍♀️

2022. máj. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
87%

nekem sokkoló, hogy ilyen emberekkel élek egy társadalomban


37f incel

2022. máj. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!