Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem ezt most komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem ezt most komolyan gondolja?

Figyelt kérdés

Üdv kedves emberek 🙂

Néhány hét múlva megszületik a csöppségem és alig várom már, ő lesz a mindenem.


A férjemmel van a gond! Megváltozott, de nagyon is, és nem mondhatom, hogy jó apai irányba.

Más nők!

Konkrétan előttem bámul más nőket, mosolyog rájuk.

Vagyis hogy értsetek, egy példát írok: megyek vele kézen fogva bevásárolni, végeznünk és sorba állunk!

Ránéz az előtte levő szűk szoknyában levő lányra, és elmosolyodik, majd gyorsba elküld, hogy vegyek valamit, mert ELFELEJTETTE!

Néha azt érzem, hogy direkt küld haza mellőle, hogy ő tudjon ismerkedni és beszélni más lányokkal.

Annyira hülyének érzem magam, így pocakosan, ügyetlen lettem, csak bőgni van kedvem, és néha már a halálomat is kívánom!


Másik gond! Hogy nem segít. Alig 2 hetem van szülésig, iszonyat hasfajasaim vannak.

Ő meg kirak engem a veteményest takarítani!

Vagy amikor vásárolni megyek, ő nem jön, de közbe szemmel is tart, amikor megyek vissza nem segít, nem veszi el tőlem a szatyrokat.

3 hete városi buszoztam, egy öreg néni meg kínált eperrel, konkrétan 3 hétig azon voltam, hogy vegyünk epret!

Tegnap voltam pelust venni és pizsamát, és vettem pár száz forintért néhány szem epret!

Ő leginkább a szerencséjét szereti próbálgatni, jó sokat elver 1 óra alatt, vagy még annyi sem.


(A pénzt ő kezeli)

Kívánós nem igazán vagyok, de néha megennék egy jégkrémet, vagy egy kakaót innék, de túl sokba kerül!!(?)


Nem csókolgat, nem ölel, régebben puszilgatta a hasamat( a gyereket☺️), de most semmi!

Reggelente mielőtt mentem kávét készíteni, átölelt még az ágyban, megcsókolt…, de semmi

Lekezelően beszél, fenyeget, hogy vigyázz mit csinálsz, ha nem eljárod a csárdást!


Ha a jövőbe nézek sírok, hogy hogyan fogom én egyedül elboldogulni a csöppséggél?( egyedül vagyis ő velem van, de távol, ahogyan most is).


Ez olyan mint egy rossz álom, ha visszaszólok az egy mondattal fentebb történik!

Szegény baba, ő is nyugtalan érzi, hogy valami nem jó!

Ha most még "erőszakkal" is megkérem, hogy érintése meg a pocakomat, a baba addigra lenyugszik, majd ismét elkezdi, majd amint ráteszi a kezét abba marad 🙁


Félek neki felhozni a témát, én nyugalmat szeretnék, néha kedvem sincs a féltékenykedésre, inkább rendezgetem 100szor a baba ruháit és dolgait, minthogy lássam a férjemet más lányokkal flörtölni.

De szükségem is van rá, félek egyedül maradni ☹️



2022. máj. 5. 13:04
1 2 3 4 5
 1/46 A kérdező kommentje:
25 vagyok 29 eves
2022. máj. 5. 13:04
 2/46 A kérdező kommentje:

Ezer bocs!!

De itt ő az elején azt mondta, hogy megtartjuk a babát!

2022. máj. 5. 13:12
 3/46 anonim ***** válasza:
14%

3.-ra.


ÉS????


A gyerek meg kutyát akar, aztán pár hét, és nem érdekli, a xart meg takaríthatom én, meg vihetem én sétálni. Ráadásul az állatdoki egy vagyont kér.


Na ezért nem lett kutyánk!

2022. máj. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
100%

Ezek nagyon durva dolgok. Két hét múlva szülsz és kirak veteményezni? Már hajolni sem tudsz a hasadtól! Fenyeget, hogy vigyázz mit csinálsz?

Szerintem ma este ülj le vele és nem vádlón, hanem tárgyilagosan mondd el neki, hogy téged ezek nagyon bántanak. És kérdezd meg, miért csinálja ezt veled. De megkérdezheted azt is, miért maradtak el a testi érintések, ölelések. Azt egyelőre ne hozd szóba, hogy más nőkhöz hogyan viszonyul, noha az se rendjén való.

Ő is akarta a gyereket? A terhesség elején még nem így viselkedett?

Sok konfliktus volt köztetek a terhesség idején?

2022. máj. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
100%
Készülj fel lelkiekben hogy boldogtalan lesz a házasságod,egy gyerek arra amit írtál a nőkkel kapcsolatban csak rátesz egy lapáttal.Arra is hogy egyedülálló anya leszel.
2022. máj. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:

Én megpróbálok minden tőlem telhetőt megtenni, de mostanában a stresszhelyzeteket rosszul kezelem!

Igen, vagyis mielőtt megvettem volna a tesztet, csúnyán veszekedtünk valami miatt, és másnap vettem tesztet, mert észrevettük, hogy néhány hete nem jött meg!


Ő őrült, másnap elmentem nőgyógyászhoz és képet kértem, rögtön hívogatva az anyát, testvérét ,testvéreimet!

2022. máj. 5. 13:21
 7/46 anonim ***** válasza:
100%

Most őszintén, gyereket szültél egy olyan háztartásba, ahol drága a kakaó? Szerencsejáték?


Mit vársz?

2022. máj. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
100%

"Ő leginkább a szerencséjét szereti próbálgatni, jó sokat elver 1 óra alatt, vagy még annyi sem."


Tényleg, ez a mondat arra utal, hogy szerencsejátékos?

Mert akkor nagy bajban vagy!

2022. máj. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:

6. Hidd el felkészültem már a legelején.

Kisebb vitáink voltak, de ilyen helyzetbe, így viselkedjen, nem vártam el tőle!

Pedig, milyen nagyra van magával, hogy dicsekszik meg minden, a babával kapcsolatban.


Van egy öregebb nő, "jó nő" jól tartja magát, vele szokott a párom beszélgetni nagyon sokat, néha engem is oda hív, hogy ne legyek már egyedül a kocsiban, mert kérdezgeti őt a nő, hogy én jól érzem magam, vagy miért ülök a kocsiban.

Amikor kérdezget engem az a nő a terhességemmel kapcsolatban, a férjem csak szurkolóan néz, (hogy ne legyél durcás és válaszolj szépen)- ezt olvasom ki a nézéséből

2022. máj. 5. 13:28
 10/46 A kérdező kommentje:
8-9 igen jól olvastátok
2022. máj. 5. 13:30
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!