Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert erdeklodik azutan akivel anno megcsalt?

Figyelt kérdés

Tinikorunkban majdnem jártunk, kapcsolat eleje volt, es szerelem, csak epp ranyomult a bnőm mint egy r.banc egy az egyben. A "barátom" elkezdte neki csapni a szelet pofátlanul, engem lesz.rva, mire bnőm közölte vele hogy off, mert csak szórakozott(bnomnek van/volt is baratja akit szeret es csak egojátekokat jatszik pasikkal)


Szépen otthagytuk a srácot. Én dühvel es megalázva.


Erre felnövünk. Eltelt 10 év.

En sok kudarcos kapcsolattal mögöttem megtörten, kihasználva megcsalva kidobva, ő meg elzüllve drogozva egyedul szakitas utan


Találkoztunk baráti alapon hogy iszunk.(en szerelmi bánattol)


Erre összejottunk mert igazi szerelem lett. Rengeteg ölelés bújás, lassan eljegyzés stb minden szuper volt EDDIG.


A napokban elhangzott ugyanis egy kozos ismerőstől az ominozus bnőm neve. A páromnak egybol felcsillant az erdeklodese az illetőt rola akarta faggatni.


Ebbol akkora balhe lett koztunk hogy szakitottunk is, mert a parom ugy reagált hogy ahelyett hogy megnyugtatott volna neki állt hazudni orditani velem es fenyegetozni. (En meg ugy vagyok vele az kiabál, akinek ég a háza..)


Mélypont. De erre nagynehezen kibékültünk es a parom azzal jön hogy felejtsük el a multat. (a tinikorom miatt gyakorta féltékeny, mert anno erkölcstelennek tartott engem es ma is bizalmatlan, tehát neki is nekem is el.kellene felejtenunk mindent ami tinikorunkban történt velünk ahhoz, hogy előre nézzunk és a mát, hogy majd'30 évesen kik vagyunm)


Ez eddig jogos, rendben is lenne.

De még mindig áll a kérdés mivel válasz helyett orditott, hogy minek érdeklodik a bnőm után a jelenben?(aki amugy azota boldog hazasságban stb van)



#tini megcsalás #felnőtten ujrakezdés
2022. márc. 25. 16:33
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
(Megj.: Ma már nincs elzüllve, nem drogozik, karrierje van. Csak akkor volt, amikor újra összejöttünk. De akkor en is szét voltam csúszva. De ma már mellettem normalis)
2022. márc. 25. 16:39
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Több dolgot sem értek.

1. Ha nem jártatok, csak majdnem, hogy tudott megcsalni?

2. Miért nevezel a barátodnak egy ilyen nőt?

3. Mit hazudott pontosan a barátod, miért és mivel fenyegetett?


Amúgy az sem mindegy, mennyire érdeklődött. Ha egy régi ismerős szóba hoz egy nevet, akit ismerek és 1000 éve nem hallottam róla, valószínű én is rákérdezek hogy tényleg, és mi van vele? Szóval nem mindegy, hogy órákig lovagolt a témán, vagy egy fél mondattal rákérdezett.

2022. márc. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
Mert akkor csak a flörtig jutott vele. Most úgy gondolja, hogy talán be is tömheti neki a farkát, ha vevő lesz rá. A remény élteti.
2022. márc. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

1. Együtt voltunk màr és szexeltünk, csak kimondva nem volt még hogy járunk, még eléggé képlékeny volt a dolog, nem mélyült el. Megcsalásnak azért tekintem mert eleve velem volt mintha a párom lenne, valahol összetartoztunk már, bnőm meg egyenesen tudta is mi van köztünk. egyutt mentünk el valahova mint egy pár, ahol összefutottunk a többiekkel.

2.amig a férfiak megcsaltak megaláztak kidobtak 10 éven át ez a bnőm volt viszont mindig mellettem, segített a padlóról is felállni 10 éven át és a halálos ágyamnál is ott lenne péppel is etetni akár, ha már magamon kívül fonnyadok. Az, hogy r.bancos es egotuningol a párja mellett mas pasikat hülyít, az egy jellemvonása csak a sokból, amiért nem lehet vele közeli kapcsolatot tartani.

3. Azt hazudta, hogy fiúnevet hallott. Sík hülyének akart nézni.

Most is ehhez tartja magát. Veréssel fenyegetett.



Nem tudott sokáig lovagolni a temán mert helyből kérdeztem hogy miért érdeklődik. De 2 szer tette fel a kérdést. 2 szer kérdezett rá az illetőtől.

2022. márc. 25. 17:24
 5/15 A kérdező kommentje:
3# ebben miből lehetnék biztos?
2022. márc. 25. 17:24
 6/15 A kérdező kommentje:
*egymásután kétszer, mert az illető nem felelt.
2022. márc. 25. 17:25
 7/15 A kérdező kommentje:
Azért fenyegetett, ordított, mert nem hiszek neki. Persze hogy nem, ennyire azért nem vagyok hülye. A kamu túlontúl átlátszó.
2022. márc. 25. 17:36
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy? Örülj neki, hogy időben megszabadultál tőle. Az után, hogy veréssel fenyeget bármiért is, teljesen felesleges akár csak egy gondolatot is pazarolni rá.

De a kérdésből nagyon az jön le, hogy ha lenne egy szalonképes magyarázat arra, hogy miért ugrott egyből a barátnőd nevére, akkor te visszafogadod.

Csak kérdem: szerinted a "legjobb barátnőd" és a vőlegényed/férjed sose fog találkozni? Szerinted mennyi idő után mászna rá a kiscsaj egótuningolni, és mekkora az esély, hogy a pasid nemet mond?

2022. márc. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Ugyanaz lenne akkor, mint anno.

Bnőm ma is csak egotuningolna, plusz van annyi esze is hogy ne csesszen el egy jo partyt.(olyanhoz menz hozza aki neki tokeletes mindenben, a párom meg nem is jön be neki)

a párom ma meg már nem hülye,hogy be is venné, hogy szórakoznak vele. Maradna a natur epekedés csak.


Amugy ha megcsalós lenne van es volt is rá számtalan lehetosege. Nem kell ehhez az egotuningolos bnőm.


Nem is arrol van szo hogy féltékeny lennék, nem itt van bennem a törès, hanem mintha azert csalodtam benne mert hazudott!!!


Egy normalis válasz az lett volna, igen szivem a bnod erdekelt, hogy mi lehet vele 10 év utan, de ennyi csak es nem több, futa volt hallani rola. Más regi ismim is érdekelne ha épp másnak a neve jött volna fel. Csak mint szimpla emberi kiváncsiságbol.


Az bánt, de irdatlanul, hogy hazudott, tagadott, de olyan szinten hogy még ordított is. Tehát mint aki lebukott...

2022. márc. 25. 19:19
 10/15 A kérdező kommentje:

Halálpontosan olyan volt a reakciója amit azok produkálnak akik akár társkeresőznek a másik háta mögött, vagy átverik/csalják a másikat.


Es nagyon érdekelne egy férfi meglátása errol. Ha esetleg ban is aki után epekedik, de nem csalná meg a párját vele, azt gondolom ő sem mondaná el, tagadná, hogy ne bántsa meg a másikaz, de mintha nem erről lenne szó. Hanem mintha lebukott volna, hogy nem egyenes velem, nem korrekt. Mintha egy lelepleződés lett volna.

2022. márc. 25. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!