Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Klasszikus szeretői kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Klasszikus szeretői kapcsolat milyen? Milyen feltételeknek kell megfelelni?

Figyelt kérdés

#szabály #szerető #megcsalás #klasszikus szerető
2022. máj. 25. 15:43
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
51%

#10! Te szerencsétlen, nem prostriról volt szó, hanem szeretőről. Ha prostihoz mész, akkor valóban nincs közöd hozzá, mivel az egy szolgáltatás, amiért fizetsz, úgy mint a kertész, az ő részéről pedig munkahelyi baleset. Szeretői kapcsolatban pedig egyformán vagytok benne a kapcsolatban. Mondjuk mindegy, mert neked csajod se lesz soha, nem hogy szeretőd.

#9

2022. máj. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Klasszikus szeretői kapcsolatban mindkèt fèl házas, és eszükben sincs elválni.
2022. máj. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
72%
Kedves 4-es mesélnél róla? Nemrég derült ki, hogy tudtomon kívül én is az voltam.
2022. máj. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Nálam alap lenne / feltételes mod/ hogy soha ne találjon ki. Ez a legmocskosabb dolog
2022. máj. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
52%
Folyt. amit egy szereto elkovethet. Ha ő tudatosan vállalta, tehát tudta, hogy a másik nos, férjezett és ennek ellenére a szeretője lett akkor ne csessze el az eletet. Tudván, hogy a feleségnek ilyen esetben kötelezően ki kell dobni. Tehát észnél kell lenni aki szeretőt tart. Kolléganőm így fogott meg egy nálánál sokkal jobb pasit. Először lebuktatta, aztán terhes lett. Szóval ésszel szeretőt akaró férfi társaim.
2022. máj. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
71%
Nekem nemrég ajánlott fel egy ilyen viszonyt egy kedves fiatalember. A szabályai szerint csak ő kereshet engem és csak telefonon, bár amikor dolgozott hajlandó volt csetelgetni velem aztán gondolom törölte. Még nem feküdtem le vele, egyszer írtam rá hogy szia uram, felhívott hogy nem dolgozik, de azt mondta otthon hogy megy a Tescoba, ha otthon vagyok most fel tudna ugrani. 😂😂😂 Átneveztem a telefonomban Tesco gazdaságosnak, már bánom hogy nem azt válaszoltam hogy ha hoz 3 kiló epret kiegyezhetünk abban a fél óra maszatolásban. 🤪 Egyébként egy helyen dolgozunk, ott is úgy viselkedik mint egy igazi hülye, hol rám se néz, vissza is alig köszön, hol odajön hozzám és nyíltan rámhajt hogy vigyen haza, mindenki röhög már.
2022. máj. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
64%
#16 vagyok, természetesen nem fogok vele összejönni, bár nagyon kívánom.
2022. máj. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sz@r, ne csináld.

N

2022. máj. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem 'jókedvéből' lesz az ember szerető, tehát általában nem ideális.

De a 'szerető' fogalom nagyon különböző viszonyokat takarhat. Házas fél- függetlennel / házas-házassal, csak szexre/ házas-házassal, érzelmekkel/függetlenek-csak szexre,de tartós kapcs/stb. Szóval szerintem nincs olyan, hogy 'klasszikus szeretői kapcsolat', hanem helyzetek vannak, praktikus szempontok, érzelmi vagy pusztán gyakorlati jellemzők. De az biztos, hogy nem való mindenkinek.

2022. jún. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
63%
Azzal az eggyel kéne megélni a dolgokat, nem fűvel-fával. Vagy akkor ne élj párkapcsolatban, házasságban.
2022. jún. 10. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!