Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit csináljak hogy megváltozzak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy megváltozzak?

Figyelt kérdés
A páromnak sokkal több kapcsolata volt előttem, mint nekem. Ez nekem nagyon zavarja az egomat és az agyamat és bosszú vágy van bennem konkrétan a semmiért?! Ezek mellett paranoiával élek és csak azon jár az agyam, hogy mikor nem vagyok ott mennyi nővel találkozhat:D Tudom gyerekes nem kérek az ilyen válaszokból…tanácsot kérnék, hogy ne tegyem tönkre a kapcsolatot! Előre is köszi!

2022. jún. 7. 22:25
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
32%
Az a normalis ha egy nőnek nem sok kapcsolata volt. Nem ertem miert akarsz vele versenyezni vagy agyonhasznált lenni
2022. jún. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Alltalaban az onbizalom hiany teszi ezt. Probald ezt fejleszteni, bizz magadban es a feltekenyseg meg az ilyen fajta kirohanasok is csokennek. Ha azt folytatod amit leirtal akkor nem lesz hoszu tavu a kapcsolat
2022. jún. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Attól hogy még valaki nő lehet több partnere:)) ez nem a középkor.

Nem versenyzés csak csupán rossz érzés hogy ő több partnerére gondolhat vissza és találkozhat velük az utcán és hogy ennyi partnerrel biztos megvolt az első szerelme, míg nekem ő az első.

2022. jún. 7. 22:34
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Tudatosan dolgozz az onbizalmad javitasan, es koncentralj azokra a dolgokra, amik a parod irantad erzett szerelmet tukrozik. Ne a hibakat keresd hanem a jot, es akkor nem lesz nagy gond.
2022. jún. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Kedves második! Leginkàbb az a problémám, hogy nem bízok meg a férfiakban és tudom hogy az ösztönükre hallgatnak és sosem elégszenek meg egy nővel. És ebből nem tudom hogy lehetne kimászni…
2022. jún. 7. 22:37
 6/27 anonim ***** válasza:
31%
2 es vagyok es ferfikent mondom, hogy nem mindenki halgat az osztonokre, ess azt is elmondhatom, hogy amikor en felreleptem akkor mindig az volt, hogy a akkori parom addig feltekenykedett, h akkor mar a vegen adtam okot is ra. A mostani parom teljesen maga biztos, abszolut semmi feltekenyseg, erdekes modon eszem agaban sincs osztonokre halgatni. Hidd el sok mulik azon az onbizalmon.
2022. jún. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Hát meg ne haragudj az olyan férfiak miatt vannak problémáim mint te. Miért olyan nehéz tisztelni a nőket?
2022. jún. 7. 22:45
 8/27 anonim ***** válasza:

A nullához képest az 1 is sok valóban, de ezen felesleges gondolkozni.

Még az sem világos, hogy mire vagy féltékeny, exekre, vagy úgy általában mindenkire? Miért gondolod, hogy az exekkel találkozik, rájuk gondol?

A féltékenység önbizalomhiányból fakad, ezen te tudsz dolgozni, ha kell pszichológussal, amennyiben okot ad rá, akkor meg nem érdemes vele kapcsolatban lenni, rúgd ki. Ilyen lehet a bezzeg ő hogy nézett ki, mennyivel jobb volt, szebb volt, okosabb volt stb kijelentések, meg ha összejár velük "barátilag" (dugni).

2022. jún. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

En tisztelem a noket, de ugyan ezt en is elvarom, marmint hogy tiszteljenek. De mikor egy olyan parom van aki azon is hiszti rohamot kap h az edesanyamal telefonalok......hat sok volt ezt turni. 3 evig ment a feltekenyseg a nagy semmire. 3 ev utan mar nem birtam. Ki akartam lepni. Haragudtam ra nagyon, es igen meg akartam bantani. Es pont azzal tettem amiert anyi vitat kezdemenyezett. Ha tisztelt volna o is engem, ilyen nem tortent volna.

Ahogy mondtam a mostani paromnal eszem agaban sincs felre lepni, mar 6 eve egyutt vagyunk. o tisztel engem es en is ot. Azt oszinten megmondom, ha o is elkezdene feltekenykedni nem varnek ujabb 3 evet, hogy majd csak valtozni fog, azzonal ott hagynam felre lepes nelkul.

2022. jún. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Kedves 8-as, igen inkább az exekkel van bajom, hogy vissza gondol rájuk ha ki sem mondja…s ugyebár így hogy tapasztalatlan vagyok félek, hogy visszakíván valakit:(
2022. jún. 7. 22:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!