Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami megváltozott, mit csináljak?

Figyelt kérdés
A párommal két éve vagyunk együtt. Az első évben olyan szerelem volt, hogy szinte fájt, néha átfutott az agyamon, hogy ennek valami sorsszerű kimenetele lesz. És most itt ülök és reggel óta azon gondolkozom, mi romlott el. Még mindig szeretem és jó vele lenni, a szex is jó, és azt sem mondhatom, hogy meguntam. Fél éve még mondogattam magamnak, hogy ez a kapcsolat nem lesz "kitaposott cipő" amit két év után elhasználunk és kidobunk. És most mégis ezt érzem. Aztán belegondolok abba a bonyolult procedúrába, ami egy új ember megismerésével jár és ilyenkor legszívesebben egyedül lennék. Aztán eszembe jut, milyen szánalmasnak éreztem magam egyedül és hogy ő húzott ki a legmélyebb válságomból. Fiatal vagyok, de annyira nem, hogy éveket dobjak ki az ablakon olyan kapcsolatokra, amik meg sem közelítik a jelenlegit. Ti mit tennétek?

2019. febr. 26. 08:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%

A szerelem nem lángol ugyanúgy 5 év után, mint 5 hét után.

a szenvedély elmúlik, a szeretet, tisztelet, közös emlékek, tervek, célok maradnak.

Hiába dobnád el ezt a kapcsolatot, 2 év alatt a következőnél és az az utáninál ugyanazt éreznéd, ez tény.

Csináljatok közös programokat, tervezzetek a jövőre nézve, a lángolást meg felejtsd el.

2019. febr. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Elgondolkodnék azon,hogy valami baj van velem.Hogy jó dolgomban,unalmam közepette miért fusztrálom magam olyan gondolatokkal amik nem igazak.Ah,mert az nem állapot,hogy minden jó,valaminek csak változnia kellett.
2019. febr. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Első válaszoló, tudom, hogy a szerelem nem lángolhat örökké, szerintem is butaság lenne ezért eldobni ezt a kapcsolatot. Második, tök igazad van, mindig is velem volt a baj.
2019. febr. 26. 08:50
 4/11 anonim ***** válasza:
65%
És mi a baj?Az hogy Te magad sem hiszed el,hogy neked ez jár,és veled ez a jò megtörténhet?Vagy más?
2019. febr. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igeen ez a lényeg, akármit elértem, mindig kevésnek éreztem magam. Az is benne van ebben a bizonytalanságban, hogy nem akarom lehúzni őt az állandó elégedetlenkedésemmel.
2019. febr. 26. 09:06
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A kínlódásba feccölt energiát a kapcsolatra fordítanám. Új programokat találnék ki, színt vinnék bele, hogy új oldalról is megismerjük egymást. Az a baj, hogy belemerültetek a megszokott dolgokba, szürkévé lettek a hétköznapok.
2019. febr. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha 2 éve együtt vagytok,akkor ő nem olyannak lát,mint ahogy Te alulértékeled magad.Szóval nem a menekülés a megoldás,hanem felismerted a problémát,és próbálj meg változtatni magadon.Nem kel ilyen kishitűnek lenni.Veled van,veled volt eddig is.Ha így folytatod lehet nem marad,de az sokkal sokkal sokkal rosszabb lenne.És ezt a nagyon roszat meg lehet előzni.
2019. febr. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%
Szertefoszlott a rózsaszín köd,lecsökkent a hormonmennyiség.Nyugi,csak kèmia,teljesen normàlis.
2019. febr. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
89%
Minél hevesebben lángol egy szerelem, annál gyorsabban ég ki és halványul el, tudod, mint a csillagoknál. Amúgy meg szerintem nem túl szerencsések az olyan kapcsolatok, ahol az egyik "kihúzza" a másikat valamiféle posványból. Amikor kikerül a mélypontról, másképpen látja azt, aki kirántotta, mint amikor ő volt számára az egyetlen kapaszkodó...
2019. febr. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Rockarc ***** válasza:
100%

Utolsoval ertek egyet. Rosszkor kezdtel kapcsolatba, es olyan batyuval erkeztel, ami mindig ott lesz. Most eppen az a helyzet, hogy a szerelem elmult es azt erzed halasnak KELL lenned. Ezert jol lehuzod magad lelkileg. Sose jo, ha ekkora kulonbseg van a ket fel kozott, el fogod marni magad mellol a sracot, aki kitartott melletted a tobbnyire rosszban.


At kene gondolnod, hogy mit tudnal beleadni te is a kapcsolatba, ha mar igy alakult. Tul jo hozzad a srac? Legyel te is jobb. A kulsodre nagy valoszinuseg szerint nem kell panaszkodnod, de mindig van hova fejlodni. Keresd az olyan lehetosegeket, ahova egyutt mentek es dobd be magad. Had erezze, hogy ove a legcsinosabb no, a szinhazban, etteremben, buliban. Mashogy fog rad nezni, de ez rad is jo hatassal lesz.


A masik, amit javasolni tudok, hogy kezd el magad osszerakni. A belsod eleg ramaty allapotban van, de itt meg latvanyos lehetoseged van javitani rajta. Az onismereti konyvek sokat segitenek, fel tudod merni, hogy miert ez a lehangoltsag, mik a gyenge pontjaid, min kene valtoztatnod. Meg tippeket is kapsz, mit erdemes csinalni. Szedd ossze magad, sok sikert!


42F

2019. febr. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!