Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinaljak? Megvaltozott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak? Megvaltozott a baratom.

Figyelt kérdés
A baratommal 4 eve vagyunk egyutt. Elso 3 evbe szinte papucskent viselkedett velem, mindig meglepett valamivel es mindent megtett ertem. Ez kolcsonos volt. Miota elment mashovs tanulni, es uj tarsasagba kerult, vett egy 180 fokos fordulatot. Minden teren megvaltozott. Ami a legrosszabb lett, hogy mikor talalkozunk olyan mintha idegesitenem, allandoan kotoszkodik meg veszekszik velem. Mikor nalam aludt,mar felse allt neki..megkerdeutem akkor tole, hogy szerete-e meg azt mondta igen, csak mar sajnalja, hogy nem olyan mint regen. Hat azt en is. De nyilvan 4 ev utan nem lesz mindig rozsaszin kod ezzel tisztaban vagyok. A masik dolog, hogy egyfolytaba titkolozik. Ha hozzaerek a telojahoz, gepehez mar kiabal, kirantja a kezembol, de ha megkerem mutassa meg kivel beszel megmutatja, de meg wcre is viszi magaval a telefont..most osszevesztunk, mert a gepehez nyultam, hogy en mit akarok turkalni mikor cdk elnakartam foglalni magam meg furdik, es eleg csunyan beszelt. Mikor haza akartam menni nem engedett, de vegul hazamentem mert szakitottam es utana hivogatott meg egyfolytaba irogat, de egyszeruennnem tudom hova tenni ezt az egeszet. Még mindig szamithatok ra mindenben , de teljesen mas ember lett. Sajnalom, hogy ennyire megvaltozott, ugy visszakapnam a regi Őt. Szerintetek mit tegyek? Az a baj, hogy szeretem es 4 ev nem kis ido..nagyon nehez lenne elfelejteni. Tippek? (Mar leultem vele megbeszelni, tisztaba van vele h megvaltozott es nem tud vele mit tenni)
2017. máj. 14. 20:57
 1/9 anonim ***** válasza:

"Mar leultem vele megbeszelni, tisztaba van vele h megvaltozott es nem tud vele mit tenni"


Hát pedig próbálja meg, ha szeretne veled maradni. HA pedig új lány van a képben, akkor is legyen őszinte és beszéljétek meg, ki merre tovább.

Ez a titkolózás elég gyanús, nem feltétlenül jelenti, hogy megcsal, de egy őszinte beszélgetés jó lenne, szerintem van mit tisztába tennie fejben..

Bármi is a gond, tudasd vele, hogy ne szégyellje előtted, ha akarjátok meg tudjátok oldani, de ha begubózik és elzárkózik, ez nem fog változni.

A "nem tudok vele mit tenni" meg bullshit, ha egyedül nem megy neki a problémája megoldása, akkor vonjon bele téged is, még ha cinkes dolog is játszódik le benne.


Bár ez a fajta őszinteség keveseknek megy, szóval max idővel kiderül..

2017. máj. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hiaba ulok le vele beszelni mindig az a valasza, hogy felejtsem mar el azt a regi őt. Mikor mondtam h inkabb hagyjuk az egeszet es szakitsunk, mondta, hogy jo akkor megvaltozik ujra olyan lesz mint regen..de hat ez 1 oraig se tartott..
2017. máj. 14. 21:25
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, én is ugyan igy vagyok mint te..

Csak en bele törödtem es elfogadom igy hogy megváltozott..nekem

is hiányzik a régi énje, de felfogtam hogy sosem

lesz olyan mint régen ..akármennyire akarom, es próbálom vissza kapni

2017. máj. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
24%

En megvaltoztattam. Olyan,mint regen . Rajtatok mulik.

N

2017. máj. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne kérd a régi őt, az lehetetlen. Egy ember a 180fokos fordulatból nem fog mégegyszer ugyanennyit tenni, ez garantált. Azt kérd hogy innen változzon előre. Kérd, hogy legyen ismét őszinte a kapcsolatotok, és mondd hogy megértessz mindent, azt is ha valakiúj van a láthatáron, de nem szeretnéd ezt a négy évet csak úgy eldobni, és ha meglehetne akkor te szeretnél ebből a válság helyzetből vele együtt kiláballni. Egy kapcsolatban vannak ilyen fordulópontok. Én közel 5 éve vagyok együtt a párommal, és hasonló dolgokat már jó néhányszor megéltünk, persze nem ilyen szélsőségesen. Az első nagy változás rögtön fél évvel az összekerülésünk után jött mikor ő bekerült egyetemre. Volt mikor olyat is kaptam tőle hirtelen felindulásból, hogy ő márpedig senki miatt nem fog megváltozni, vagy egy lépést is bármerre tenni ha ő nem akar. Aztán ezzel megbántott, majdmélyen átgondolta a dolgokat, minden visszatért a régi kerékvágásba. A régi őt soha nem fogom visszakapni, és nem is akarom, mert azóta már eltelt közel 5 év. Ha mindeketten akarjátok a változást és egymással akarjátok akkor menni fog, de kitarás kell hozzá és feltétlen szeretet.

Ha szeretnél írhatsz privátban és beszélgethetünk, hátha valami hasznosat is tudok mondani Neked :)

2017. máj. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok


Amúgy igen, ezt én sem értem, ne keverjük itt a dolgokat:

az ember mindig változik valamennyit az évek során, akkor van baj, ha nem...


Itt most arról van szó, hogy "mikor talalkozunk olyan mintha idegesitenem, allandoan kotoszkodik meg veszekszik velem."

-> valami baja van, talán más van a láthatáron, de nem akarja ő sem elengedni, közben persze ingerült.

Nem a megváltozásról/ régi énjéről van szó van szó, hanem a hozzád való viszonyulásáról... Nagyon más a 2 dolog.

2017. máj. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De mas meg nem hinnem, hogy a lathataron van mert szeret, meg nem beszelget mas lanyokkal akkor mar reg szakitott volna, ha mas lenne a lathataron.
2017. máj. 15. 19:17
 8/9 anonim ***** válasza:
Sikerult kibekulni ? Megbeszeltetek a dolgokat ?
2017. máj. 16. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem :(
2017. máj. 17. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!