Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Semmi erkölcsösség nincs már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Semmi erkölcsösség nincs már az emberekben?

Figyelt kérdés

Újra és újra teljesen kiborít, amit látok, most leírom ide is.


19 éves vagyok, végzős vagyok a gimnáziumban, s évről évre újabb mocskos történeteket jutnak a fülembe. Hogy az osztálykirándulásokon, ahol én a barátaimmal voltam főleg, vagy épp naivan udvaroltam a lánynak, akibe épp beleszerettem, az osztály nagy része orrba-szájba kavart egymással, ha volt amúgy kapcsolatuk valakivel, ha nem. Természetesen nem kell mondanom, hogy a lányok is (vagyis egy lány, aki négy éve tetszett) ugyanezt csinálta, mint kiderült. Engem persze visszautasított. De ez most más téma.


Arra lennék kíváncsi, hogy ez már mindig így lesz-e? Lesznek egyáltalán valamilyen életkorban normális emberek, vagy vannak egyáltalán a világon? Már ami a hűséget és az erkölcsöt illeti. Mert például rokonaimról, ismerőseimről, akik már 40-50-es felnőttek is olyan mocskos dolgokat hallok néha, hogy elmegy a kedvem az élettől.



2014. ápr. 1. 11:23
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Most valóban ezzel van bajod, vagy inkább azal, hogy neked nem jön össze
2014. ápr. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 menta34 ***** válasza:
Ismered a viccet, hogy "mi a különbség a ku*va és a büdös ku*va között?" ... "a ku*va mindenkivel, a büdös ku*va meg csak velem nem" :)
2014. ápr. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 Noydra ***** válasza:
Akadnak, jó kevesen.
2014. ápr. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Most nem ez a bajom, kár volt beleírnom. Undorodnék magamtól is, ha részese lennék ilyennek. De én nem ilyen ember vagyok. Ezt most nem lenézésből mondom, egyszerűen szerintem ez lenne a normális. A barátaim is undorítóak, akikről kiderült ilyen. Mind fiúk, mind lányok, pedig nem akarok tőlük semmit.
2014. ápr. 1. 11:37
 5/31 anonim ***** válasza:
36%

A mások nemi életébe miért akarsz beleszólni? Miért itélkezel orrba-szájba?


Ha te nem akarsz alkalmi szexet, a te dolgod.

Az erkölcsiség szabályai mindig is változtak a korokkal/szokásokkal. Jelzem régen is ez volt, csak nem nyiltan, hanem fű alatt. (nem véletlenül virágzottak a bordélyok akkor is)

Savanyú a szőlő szerintem is...

2014. ápr. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 Noydra ***** válasza:

Te picit túl erkölcsös vagy. Hadd éljék úgy az életüket, ahogy akarják. Hadd élvezzék.

Kész.

Te meg szard le, keress hűséges lányt.

2014. ápr. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

Szeritntem mindkettő.


Egyrészt vannak ilyenek, de mi a nagyon kicsi százalék vagyunk. De még itt is van csúsztatás, mert sokszor még azok is kifordulnak önmagukból akik amúgy teljsen normálisak, tökmind1 férfi vagy nő e és hány éves, házas, nem házas, kapcsolatban van e vagy nincs.

Ez azok a dolgok egyike amit el kell fogadni, mert ez már csak így van. :)


Az embereknek a saját boldogságuk, a sikereik és szükségleteik a legfontosabbak, ennek érdekében igyekszenek megtenni a legtöbbet, ennek eredménye azok a sztorik amit hallasz.


Megsúgom, késöbb is ez megy, én most ismerkedek a harmicas korosztály dolgaival, lévén én is e felé közeledem és ha lehet még jobban kiábrándító ami látok, össze vissza válik mindenki, mindenki összejön mindenkivel mindenki megcsal mindenkit. Házas harminc körüli emberrel akinél nincsen megcsalás, válás nem is nagyon találkoztam mostanában. De említettem, hogy ez egy olyan dolog amit el kell fogadni? :P


Ez van, nem kell felhúzni az orrod, mert te se vagy külömb a többi embernél, a romantikus meg végzet baromságokat el kell felejteni és élni élvezni az életet amennyire lehet, az erkölcsök és tartás megtartásával. Ez a legtöbb amit tehetsz.


Az akinek meg udvaroltál azon meg gyorsan túl kell lépni. Én amikor ilyet látok egy csajnál aki tetszik nekem akkor azonnal kukázom mint potenciális jelölt, ha egy srác csinál hasonlót magyarul kicseszik a nőkkel, akkor azt mint potenciális havert kukázom, és ha látom hogy egy csajt kezd szédíteni és ismerem a csajt felhívom általában kedves figyelmét az illető korábbi viselt dolgaira. :D

2014. ápr. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy a bordélyokat szóba hoztad. Ugyanis én abban semmi kivetnivalót nem látok (persze ha az alanyunk, aki igénybe veszi, egyedülálló). Szerintem az egy teljesen fair üzlet. De az, hogy ki hogy csalja meg a pasiját/csaját, vagy hogy mekkora k**va (ez fiúkra is vonatkozik nálam), az egyszerűen gusztustalan. Vagy csak engem neveltek teljesen más erkölcsi szabályokra? Mert te azt mondtad az, hogy mi erkölcsös, kortól változik. Szerintem meg k**vára általános, hát b*sszus, pont ettől erkölcs. És ez az egész annyira ellent mond ezeknek, most nem csak a neveltetésnek, meg a Bibliának, amúgy is ateista vagyok, hanem egyáltalán az ember belső moralitásának. De lehet én vagyok h*lye. Amúgy amit írtok, az ismerős nekem, azok mondják ezt, akik ilyen életet élnek és nem képesek túlgondolni ezen, s ennek fényében, aki elítéli őket, az csakis irigy lehet, meg savanyú a szőlő stb. Nem, képzeljétek el, vannak nálatok jobb emberek! Nehéz elhinni, meg elfogadni, tudom. Bocs, hogy így támadok, de egyszerűen elegem van, hogy az orgiapajtik osztanak ki engem.
2014. ápr. 1. 11:56
 9/31 A kérdező kommentje:
Értelemszerűen ami írtam, az Noydra-ra és a #7-re nem vonatkozik.
2014. ápr. 1. 11:59
 10/31 anonim ***** válasza:

Kérdező


Ro--hadtul nem általános örök érvényű szabályok.

Rómában szokás volt az orgia. Görögöknél a homoszexuális életforma több városállamban (tanult biszexuális viselkedésformák). A keresztény világban a 8. századig egy férfinek lehetett több felesége is, az "ágyas" és szeretők intézmény pedig sosem halt ki teljesen.

Az az erkölcsiség amit te annak hiszel lovagregények lapjain létezik. (azokból sem igaz egy szó sem, nézz utána a lovagok igazi viselkedésének.)


Egyszóval mindig változott, és mindig voltak olyanok akik nem abban a korban érezték jól magukat mint amiben éltek.

A valóság ez.

2014. ápr. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!