Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tennétek, ha kiderülne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csakegykérdés35 kérdése:

Mit tennétek, ha kiderülne hogy mással ismerkedik?

Figyelt kérdés
Van egy vőlegényem akivel gyereket várunk, pár hónapja hullámvőlgyben vagyunk (a szexuális élet sem volt a toppon) és nemrég kiderült hogy egy munkatársával 2 hete találkozgat, mivel láttam pár elküldött üzenetet látható volt hogy csak szexet akart tőle, miután kiderült és meg volt a teljes kiborulás leültünk és kibeszéltük hogy miért is jutottunk idáig..megígérte hogy soha többé nem tesz ilyet és azon lesz hogy ha probléma van köztünk megoldjuk.. látszik hogy szeret, bármit megtenne értem de mégsem vagyok benne biztos hogy jó ötlet a megbocsátás. Van valakinek olyan tapasztalata hogy egy ilyen után már tényleg meg javul a párja?

2022. júl. 3. 20:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is várandós vagyok. Kevesebbért kivágtam a gyerek apját. Neked is ezt ajánlom.
2022. júl. 4. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Hat nem is szeret, baba miatt nincs is kedve…
2022. júl. 4. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvan azt fogja igerni, hogy nem fog ilyet csinálni, ha lebukott. Egyebkent egy szemetlada, azt hiszi azzal, hogy varandos vagy, magához kotott es barmit megtehet. A kerdes az, hogy mennyire tudnal bizni benne? Plane hogy szules utan sem lehet min 6 hetig szeretkezni? Nem aggodnal?
2022. júl. 4. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Itt már bizalom nem lesz.Cserébe viszont jól lehúznám.Úgyis kell a szeretőnek szted??
2022. júl. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Most mással ismerkedik vagy szexel?
2022. júl. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Tudja hogy úgyse teszed ki, mert akkor már megtetted volna. Így marad a másik verzió, fogadd el hogy mással is dug, mert hogy nem fog 6 heteket vagy többet várni ha már előtte is félredugott, az tuti.
2022. júl. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyen igazam,de jó eséllyel már jóval előbb is megcsalt.
2022. júl. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!