Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Gyanakodjak hogy a kolléganőmm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyanakodjak hogy a kolléganőmmel lép félre?

Figyelt kérdés

A páromat bemutattam a munkahelyemen mindenkinek. Ezzel a kolléganőmmel szoktunk sokat beszélgetni és ide oda járni. Eleinte még nem is, de mostanában elkezdett a párom ilyen tiltakozó stílust felvenni, mint aki nem örül neki ha vele megyek bárhová. A kolléganőm kerüli a tekintetem. Azért kezdtem gyanakodni, mert kérdezett a kolléganőm kapcsolati státuszáról, stb. Tegnap este társaságban ültünk, és szóba kerültek a kocsmák, és hogy oda milyen személyiségű dolgozók illenek + (kedves, csinos stb) erre eszembe jutott a kolléganőm, mert mondom ő szereti a férfiakat, flörtöl is velük stb, erre a párom feje eltorzult, és csak annyit kérdezett hogy igen? Láttam vagy el van pukkanva az agya.

Másik példa. Be akart mutatni egy barátjának akivel ritkán találkozik. Erre elment hozzá a napokban, engem nem vitt, és akkor ment mikor dolgoztam, mondván hogy ahol él az nekem úgy sem tetszene.

Túlgondolom vagy van alapja?


2022. júl. 9. 07:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát valami van
2022. júl. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem*
2022. júl. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
14%
Nem értem mit zagyválsz.
2022. júl. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Tuti vele csal téged....
2022. júl. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem túlkombinálod.
2022. júl. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért a leírtak alapján nekem is gyanús lenne. De emiatt még nem borítanék mindent egyből, azért ez tényleg csak egy gyanú. Bár sajnos ha az emberben már a megérzés ott van, akkor annak sokszor van alapja.
2022. júl. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
97%

Én már azt sem értem, hogy miért kell a párodat végighordozni a munkahelyen, mint a "véres kardot"?

Miért kell a munkát és a magánéletet keverni?

Én sosem tettem. Nem is volt ilyen gondom.

Alapból nem kezdek kapcsolatot kollégával/főnökkel és nem viszem be a munkahelyre a páromat mutogatni. Így sosem lesz konfliktusom a munka-magánélet keveréséből.

Tutira megmondani senki sem fogja neked (ezt csak ők ketten tudják), hogy mi van a párod és a munkatársad között, de alapja lehet a feltételezésednek. Egy alapos beszélgetés nem ártana a pároddal.

Mindenesetre tanulópénznek jó volt.

2022. júl. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
97%
Gyanakodhatsz,igen.Párod meg nem a munkahelyedre való,az megint más ha műszak után elmegy eléd,de nem tartozik senkire.
2022. júl. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Volt már ilyen a történelem során!:)
2022. júl. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Az én kollégáim partjait ismerem mind, a főnökét is, mindenkiét. Ezért nem gondoltam hogy gond ha én is bemutatom.
2022. júl. 9. 09:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!