Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek? Nem csalnám meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem csalnám meg a párom semmiképp, de egyszerűen leírhatatlanul kanos vagyok egy kolléganőmre.

Figyelt kérdés

Nem tudom már, hogy mit csináljak. A kollegina flörtöl egy ideje, én tudok ellenállni. Legalábbis eddig azt hittem. Jó teste van, fizikai vonzalmat érzek egyedül, ha nem lennék kapcsolatban, már meghúztam volna. Ennél többre nem vágyom vele, a személyisége taszít.


Na de nem is ez a probléma. Úgy érzem, hogy folyamatosan kísért a sors, elkerülni nem tudom őt, a páromat semmi pénzért nem csalnám meg, nem akarom őt szenvedni látni, nem akarom őt megalázni.


Viszont nem tudom megbeszélni senkivel a problémámat, mert mindenki egyből lehurrog, hogy "ha szeretnéd a párod, nem akarnál mással lenni"... szeretem a párom, és nem is akarok mással lenni, ez a nő csak egy fizikai vonzalmat gerjeszt bennem, pont erre kéne a segítség, hogy hogyan tudok ettől megszabadulni?


Aki volt már hasonló helyzetben, kérem, segítsen!


2020. febr. 25. 15:06
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
33%
Ne csald meg a párodat, de a vele való dugás közben szabad gondolni a kolleginára. Viszont ezt elmondani nem szabad. Ha lelkiismeretfurdalásod támad a fantáziálás miatt, akkor gondolj arra, hogy a párod valószínűleg a saját kollégájáról szokott fantáziálni.
2020. febr. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
50%
A kasztrálás mindig segít.
2020. febr. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
91%
mond meg neki, hogy ne flörtöljön
2020. febr. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
50%
Úgyis meg fogod dugni hamarosan. Ha ennyire kívánsz egy másik nőt, akkor te nem szereted a párodat.
2020. febr. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
95%
Velem is volt ilyen, de a kolléga nős volt, ezért nem kezdeményeztem semmit, pedig esküszöm, néha úgy kellett visszafognom magam, nehogy leteperjem. Nekem kitartott ez az érzés addig, amíg el nem jöttem onnan, azóta pedig szerencsére nem találkoztunk. Fogalmam sincs, mi lehet a megoldás munkahelyváltás nélkül.
2020. febr. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
19%
Hat pedig siman meg kene kettyinteni. Banni fogod.
2020. febr. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
89%

ma 15:16 Még is hogy lehet úgy szeretkezni a pároddal, hogy közben másra gondolsz, mást képzelsz a helyébe? Mert ez, kb a párodat leviszi egy használat tárgy szintjére.

Na és hogyan tudsz úgy szeretkezni, ha teljesen más jár a fejedben, még is mit adsz olyankor a párodnak??? Vagy örüljön annak, hogy használod?

Kérdezőnek annyit, minden marad így, nemsoká ágyba fogod vinni. Akkor lenne esélyed a hűséghez, ha többé nem is látnád, akkor lecsengene egy idő után.

2020. febr. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
56%

Szakíts barátnőddel.

A fizikai vonzalom meg szoros kapcsolatban áll az érzelmivel. Odáig oké, hogy fizikailag tetszik. De az, hogy már itt azon agyalsz, hogy hú, de megdugnád, az már érzelmi, és részben tudatos dolog.

Szalítsatok, és állj össze ezzel a rüfkével.

2020. febr. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
55%
Azt írod nem csalnad meg, mégis kiirsz erre a kérdést. Interesting.
2020. febr. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

Köszönöm annak a néhány hasznos hozzászólásnak eddig.

A többieknek még egyszer: pont hogy nem azon gondolkozok, hogyan tudnám meghúzni a csajt, hanem azon, hogy hogyan szabaduljak meg egy testi kívánságtól. Szeretem a páromat, kár itt írogatni az ellenkezőjét, nem fogok itt senkit győzködni.


Nem hiszem el, hogy én lennék az egyetlen a Földön, aki noha szereti a társát, megkísértette egy fizikai fellángolás, amivel NEM akar élni, amitől szabadulni akar. Már pszichológus segítségén is gondolkoztam, mert meg akarok szabadulni ezektől a gondolatoktól.


Úgyhogy akkor még egyszer: aki ehhez érdemben hozzá tud szólni, akár tapasztalatot megosztani, annak megköszönöm a hozzászólását. Szép napot!

2020. febr. 25. 15:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!