Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Gyanakodjak hogy a kolléganőmm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyanakodjak hogy a kolléganőmmel lép félre?

Figyelt kérdés

A páromat bemutattam a munkahelyemen mindenkinek. Ezzel a kolléganőmmel szoktunk sokat beszélgetni és ide oda járni. Eleinte még nem is, de mostanában elkezdett a párom ilyen tiltakozó stílust felvenni, mint aki nem örül neki ha vele megyek bárhová. A kolléganőm kerüli a tekintetem. Azért kezdtem gyanakodni, mert kérdezett a kolléganőm kapcsolati státuszáról, stb. Tegnap este társaságban ültünk, és szóba kerültek a kocsmák, és hogy oda milyen személyiségű dolgozók illenek + (kedves, csinos stb) erre eszembe jutott a kolléganőm, mert mondom ő szereti a férfiakat, flörtöl is velük stb, erre a párom feje eltorzult, és csak annyit kérdezett hogy igen? Láttam vagy el van pukkanva az agya.

Másik példa. Be akart mutatni egy barátjának akivel ritkán találkozik. Erre elment hozzá a napokban, engem nem vitt, és akkor ment mikor dolgoztam, mondván hogy ahol él az nekem úgy sem tetszene.

Túlgondolom vagy van alapja?


2022. júl. 9. 07:39
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Párjait, férjeit*
2022. júl. 9. 09:49
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Ahol a gyanu femerul, ott a legtobbszor ki is derul valami.
2022. júl. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
68%

Gondold át, hogy nem kombinálod-e túl, nem teszel-e hozzá fölösleges dolgokat.

Ha minden úgy van, ahogy írtad, akkor mindenképp, nyugodt hangnemben beszélj a pároddal

2022. júl. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Én tuti mesélnék még ilyen kamu sztorikat a páromnak, ha látnám, hogy van valami, amiben elmondanám, hogy a bizonyos kolléganőnek van másik pasi(k) is az életében névvel együtt,

véletlenül se bizonytalanodjon el, hogy esetleg róla van szó. (Párodról) Aztán figyelném tovább a reakciókat. :)

2022. júl. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem mundenkinek olyan elvont munkahelye van, vannak csaladias helyek is, főleg ahol mindenki ismer mindenkit.

Helyi hivatalban dolgoztam, sokszor hozott be kaját, valami meglepit, viragot, vagy jött értem hazavinni. Ez nem olyan különleges, foleg ahol 5 éve dolgozol, hogy ismerik a párodat.

Kerdesre visszaterve osztom utolsó véleményemét. Talald ki hogy most mesekte, kavar valakivel stb.. És nezd a reakcioit.

2022. júl. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Leírásod alapján sajnos azt kell hogy mondjam, több a félnivalód mint azt gondolod. Belül te is tudod, hogy ha eddig nem gyanakodtál de most igen, annak oka van. Minden megcsalásnak jelei vannak ezt észre lehet venni csak valahogy nem akarunk róla tudomást venni. A furcsa reakciók, a testbeszéd, viselkedés változás. Ez ha megvan sajnos ennek oka is van. A neve megcsalás.
2022. júl. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!