Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Sokéves (10+) kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokéves (10+) kapcsolatban felmerül a gyanú, hogy a párod megcsalt az eslő időkben. Akarnátok tudni az igazat, vagy nem?

Figyelt kérdés
17éve vagyunk együtt, az elején sokszor féltékeny voltam, de mindig minden ki lett magyarázva és már én is elhittem, hogy hülye vagyok. Aztán változtunk, felnőttünk, és teljesen rendben ment a kapcsolatunk, én tudtam bízni, elengedtem a féltékenységemet, full tökéletes kapcsolatunk volt. Házasság, gyerekek, stb.. És most egy fél mondatból (egy ismerősünktől) felmerült bennem a gyanú, hogy mi van, ha nem én voltam a hülye? Ha valóban csajozott mellettem? Akarom egyáltalán tudni? Menjek utána és derítsem ki? Vagy hagyjam a fenébe, hisz fiatalok voltunk, rég volt, és már nem az az ember van mellettem...?

2022. júl. 13. 11:13
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Akarnám tudni. Ez nagyon megalázó, a megcsalás is, és az is, hogy hülyére vett.
2022. júl. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
93%

Persze, hogy akarnám tudni. Bár ha sok év eltelt, nehéz kideríteni a teljes igazságot, főleg úgy, hogy a másik fél a végsőkig tagad.

Esetleg ha meg tudod győzni, hogyha bevallja, akkor nem fogod elhagyni...

2022. júl. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
12%
Nem akarom tudni, nagyon sok minden történt velünk a sok év (20+) alatt, nincs már jelentőtsége.
2022. júl. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
18%
akinek nincs gondja, az csinál magának. a sok hülye meg adja alá a lovat. ne a múlttal foglalkozz. ha most jó vele, akkor azt élvezd. nem hiszem, hogy egyedül jobb élni, mint valakivel, akivel jól érzed magad
2022. júl. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
32%
a 14 mondta meg a frankót. Egyetértek teljesen.
2022. júl. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
33%
Félig off válasz. Értem az aggodalmad de tudd nagy eséllyel dominó effektust indíthatsz meg ezzel. Pletykát nem írtad le de. Mivan ha az a csaj/csajok most hasonló házasságban élnek mint ti. Másik házasság is borul. Ott is lehetnek tieiddel egy korú gyerekek, mi van ha férjed másnak is csinált gyereket. És azt a gyereket 15-17éve egy másik pasi neveli sajátjaként.
2022. júl. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Én akarnám tudni. Csaltak már meg, tudom, milyen megérezni azt, amit sokáig tagad még utána a partner. Belebetegednék, ha így kellene élnem valakivel.
2022. júl. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
30%
de mostanáig nem izgatta.
2022. júl. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Én a dolog után mennék. Értem, h sok az a 17 év, de mi van akkor ha mégmindig csinálja? Szerintem jobb most, 17 év után kiszállni, mint 27 év után...
2022. júl. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván akarnám tudni, hisz számomra fontos lenne, hogy az egész kapcsolatom csak egy illúzió volt e, és hazugságra, hűtlenségre épült-e vagy sem. Mi 12 éve vagyunk együtt, nagyon nem mindegy. Aztán ha megtudnám, hogy tényleg volt megcsalás, hát akkor nincs választásom, elválnék.
2022. júl. 14. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!