Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy jöttél rá, hogy megcsaltak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jöttél rá, hogy megcsaltak?

Figyelt kérdés
2022. júl. 25. 15:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

házhoz jött a szerető sírni, hogy felcsinálta a párom, (éjfélkor ráfekudt a csengőnkre), párom ghostingolt, és rámhagyta vigasztalni "szegényt", hogy segítsek már neki lerázni, mert tapad a csaj.

Másik pasi:visszamondták nekem hogy látták csókolózni vkivel, felhivtam a vkit és egész jól elbeszélgettünk arrol, hogy a párom mikkel hülyítette, engem letagadott neki, és így tovább. Megint én lettem az "otthagyottátvertcsaj"vigasztaló.

2022. júl. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvánosan írogatott más nőkkel, amint megnéztem a kommenteket egy közösségi média-oldalán, illetve rámentem az adott lányok profiljára is, totál nyilvánvaló volt.
2022. júl. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyre több kimaradás otthonról volt az ami gyanússá tette
2022. júl. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
10%
12 "há sziásztok jányok...! Én dorongalsón kombájnozok! Nem mondjátok, hogy nemjártatok még dorongalsón... pötscibálók...!"
2022. júl. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Amikor minden második nap kocsit kellett mosni..
2022. júl. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Meg akartuk keresni az eltűnt mobilját, és a helyadatokból kiderült, hogy minden nap tesz egy félórás kitérőt munka után, mindig ugyanoda. Először persze tagadott, hogy csak hazaviszi a kolléganőt.

Első pasim azon bukott le, hogy elment hétvégére horgászni, de fel se tűnt neki, hogy a horgászcucc otthon maradt. Mire hazaért, mindenem összepakoltam és elhagytam. Először még játszotta is a sértődöttet, hogy most mi bajom, nem érti. Aztán vita közben más női néven szólított. Ott azért ő is érezte, hogy ez most bukta.

2022. júl. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
7%

Egyszerűen, drogos volt, a drogosok meg össze vissza hazudnak s kefélnek mindenkivel, csicskákat tartanak meg nyílvánosan. Azt hitte én is közéjük tartozom,megéreztem, de leráztam. Egy dagadt nem idén barnult szintaluli, kitette h kapcsolatban van vele, de ex nem tette ki. A viselkedése is elárulta, hirtelen zavarta a saját kutyájának a szőre az autójában. Egy másik nő ha hívta, kinyomta. Kutya sétáltatás közben visszahívta.

A harmadik az exe, csak nemtudta h az exel beszéltünk, úgy adtuk neki elő h nem akarjunk egymásról hallani. Egyébként ő egy függő beteg, jól szájba kéne b@szni, meg a farkával megetetni egyből nem lenne függő beteg 😃Egy unatkozó nagyra nőtt csicska ő is, fogalma sincs az igazi kapcsolatokról csak azt hiszi. Azt hazudja csak füvezik, de látni rajta h mást is használ, kokaint is. Van h befosik, behány, ego ja az egekben, nagy vállalkozónak adja elő magát, s egyedül képtelen bármit iscelérni csak emberek kihasználásával működik. 😃 Egy gyenge sz@r.

2022. júl. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
65%
Az egyértelmű nyomok, bizonyítékok, nem arra utalnak, hogy a megcsaló már nem akar semmit a megcsalt féltől? Igazából ezen ponton már az sem érdekli, hogy a diszkréció meglegyen. Nem azért hagyja, hogy rúzsnyomok legyenek az ingén,parfümillata legyen, idegen nők hajszálak hogy a megcsalás kiderüljön?
2022. aug. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
37%

18 nekem (egyénileg) az a tapasztalatom nem egy férfinál, hogy aki nem akar már a párjával lenni, és csalja vagy nem csalja, inkább fáradozik azon hogy minél jobban provokálja kiidegelje a párját vagy elhidegüléssel vagy féltekenységinhiszterikus tamadásokkal de mindent ugy csinálnak hogy az elszenvedő alany aki semmiről nem tehet és szereti a párját, de még ő kényszerüljön szakítani.


180 fok.

A szép szerelem kedvesség udvariasság utan lesz belőlük egy lekezelő degradáló hideg kímért, vagy egy támadó veszekedő dühöngő szemét ember akik mindenképpen a másikat akarják hibaztatni mindenért is, hogy az önvádoljon, vagy a bántások miatt már szakitson inkább.


Hajszálak miegyéb nem direkt vannak szerintem. Nem ilyen diszkréten építik le a párjukat módszeresen hanem úgy tapasztalatom sokkal traumatizálóbban nyomják nem várják meg míg hajszálakat analizál a párjuk, hanem kikészítik inkább.


(Sőt fizikai bántalmazások is ilyenkor veszik kezdetüket ha felbukkan egy 3. Hirtelen a párjukat kezdik bántani.az ilyen jellegu bántalmazás is normal esetben helybol kiprovokalja azt hogy a másik szakitson)

2022. aug. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
91%
Engem a tenyerén hordott, a sex lett kevesebb, de jött egy üzenet amit megláttam. Azt mondta csak barátkozik, mondtam h jó de írja meg van párja. Másnap megmutatta h megírta csak hogy a névjegy nem egyezett az előző napival, amiért nem szóltam semmit. Már is azon voltam h szétmenjünk.
2022. aug. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!