Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Választanád a hűtlenséget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Választanád a hűtlenséget csak azért mert egy életed van?

Figyelt kérdés

2022. júl. 29. 22:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Így van, csak egy életem van. Ezért nem akárki mellett akarom eltölteni, amíg hátha jön jobb, hanem olyannal, aki mellett nem teher a hűség.
2022. júl. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Ezért választom a hűséget. Sosem akarom elveszíteni azt az embert, akivel együtt vagyok, annyira szeretem.
2022. júl. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Nekem fontosabb a stabilitás és életre szóló kaland, kitartás és hűség mintsem azok a pillanatnyi örömök
2022. júl. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
40%
Én sajnos pont a hűtlenségben találtam meg a szerelmet, csak azért sajnos mert soha nem lehetek együtt a férfivel párként mert nem hagyná el a családját értem. L
2022. júl. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
18%

Kérdező ha van kedved írhatsz privit, én is ebben a helyzetben vagyok mondhatni.

N

2022. júl. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
33%
Igen, amennyiben nagyon megfogott az illető! Egyszer élünk!
2022. júl. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%
Így tettem és nagyon megbántam. Nem érdemelte volna meg az akkori barátom, hogy úgy megbántsam. Szörnyen fájt neki.
2022. júl. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%
Szingli vagyok és így se dugom be minden lyukba amit látok.
2022. júl. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%

Nem. Pont azért, mert egy életem van és nem akarom egész életemben annak a terhét viselni, hogy én is csak egy buta állat vagyok.


Ellenben kilépnék, mert egy életem van, és ami annyira szar, hogy félre akarok benne lépni, abba nem fektetek extra energiát azáltal, hogy hazudok is annak érdekében, hogy megtartsam.

2022. júl. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%

Már kezdek hajlani rá.

De olyankor mindig eszembe jut amit a kettes ír.

Nem jó ez, nagyon nem jó, sehogy nem jó.

2022. júl. 30. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!