Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez még egy elfogadható, jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez még egy elfogadható, jó okkal történt megcsalás?

Figyelt kérdés
Van egy férfi, akivel kisebb nagyobb megszakításokkal egy évig szexkapcsolatban voltunk. De mi komolyat akarunk, nem egymástól, ezért elkezdtünk mindketten ismerkedni. Én meg is ismertem valakit, ő még keresgél, de inkább ő volt az, aki nagyon nyomatta, hogy hamarosan neki komoly barátnője lesz és akkor mi többet nem fekszünk le. Na az a helyzet hogy én szexeltem már pár emberrel, de messzemenően vele a legjobb. Na de visszatérve, én megismerkedtem valakivel. 22 éves (én 23), az első randi után kiderült, hogy még szűz, meg elég kis felénk is, nehezen nyílt meg, soká csókolt csak meg. Többször is mondta, hogy neki a szex nem fontos, meg hogy biztos elbénázza majd az elsőt. Amikor megcsókolt, meg is kérdezte, hogy járnék e vele, igent mondtam. Bár kicsit zavar ez a szűz dolog... De nem is az, hanem hogy így áll a szexhez. Mielőtt csók lett volna, én a szexpartnerrel megbeszéltem, hogy találkozunk. A csók után 5 nappal találkoztunk, nem mondtam le, mert akartam volna egy utolsó fergeteges szexet, lehet több ilyen nem lesz az életemben. Aztán folytattam tovább a kapcsolatot a szűz sráccal, még csak pár hete tart a dolog, a szexpartnernek meg mondtam, hogy megismertem valakit és nem akarok vele többet szexelni. Nem tervezem elmondani, csak érdekel, hogy szerintetek ez jó ok volt e rá. Még mindig nem feküdtünk le amúgy, át se akar jönni hozzám, korai neki...
2022. aug. 29. 21:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

A megcsalás nem történik soha jó okkal. Ez amit te tettél egy elég rossz alap ahhoz, hogy kapcsolatot kezdj vagy teremts valakivel. De amúgy komolyan elgondolkoztál azon, hogy mit csináltál?


Mi van akkor, ha kiderül a mostani srácról, hogy ő életed párja és vele olyan lesz a szex, mint még senkivel és idővel az lesz benned, hogy vele akarod leélni az életed? Mert történhet ilyen is.. Akkor egy életen át cipelheted magaddal ezt amit csináltál. Most ez lehet hülyeségnek tűnik, de szerintem tisztességtelen amit csináltál és nem ér annyit egy szex, hogy hülyére vedd a másikat még akkor sem, ha csak most indul a kapcsolatotok.

2022. aug. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
Nem.
2022. aug. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Szerinted mitngondolna rolad a szegeny srac, ha megtudna? Na pont az vagy.
2022. aug. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%

Nem jó indok. Lehetett ezt volna úgy is rendezni, hogy elmondod neki, hogy neked ilyen hamar, amíg igazi érzelmek nem alakultak ki, korai azt kijelenteni, hogy jártok (mint a tinédzserek). Akkor nem lettetek volna együtt, egy fokkal nyugodtabb szívvel dughattál volna egyet azzal a másik csávóval, és talán könnyebben jöhettél volna össze ezzel a sráccal.


Bár olyan kapcsolatnak, ami hazugságra, megcsalásra épül, nincs benne az igazi őszinteség úgysincs alapja. Remélem nem fog tetszeni a szex vele, és elhagyod szegényt, hogy boldog lehessen valakivel, aki megbecsüli.

2022. aug. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
40%
Én régen, 17 éve így ismertem meg a férjemet. Volt egy idősebb elvalt férfival kapcsolatom. Kicsit olyan szex kapcsolat fele, hiszen O mar a laza jarogatasnal többet nem akart. Ott voltak a lányai. Én viszont komoly kapcsolatot akartam, családot. Tehát nem pont a megismerkedesunk pillanatában zártam le vele a kapcsolatot hanem kicsit később amikor már megismertem a leendő társamat. 1 évig jártunk, 17 éve vagyunk házasok. Remélem vele fogok megoregedni. Én akkor úgy gondoltam biztosat a bizonytalanert nem kell előbbi. Nem bántam meg sosem, hogy, így volt.
2022. aug. 30. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
Full gáz ez a dolog. Persze lehet, hogy jó kapcsolatotok lesz, de miután ti jártok, még szexelsz az előzővel, hát nem tisztességes szerintem. Mondjuk ez egy szűz srác, szóval tolerálni fogja a dolgot,örül,hogy van csaja.
2022. aug. 30. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
Ha szerinted elfogadható, akkor meséld el a szűz srácnak is ezt.
2022. aug. 30. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Tök mindegy mert 1-jén lennénk együtt egy hónapja, de még mindig nem hajlandó átjönni hozzám. Áthívtam most hétvégére de neki korai meg még nem akar szexet... Azt hittem a szűz fiúk a legkanosabbak. Úgyhogy végeztem vele :D Nem bánom a múltkorit.
2022. aug. 30. 12:37
 9/13 anonim ***** válasza:
59%
Ocska lot.ó
2022. aug. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ez a túl korai dolog elég gáz szerintem. Hány éves volt a srác, 12? Mert akkor megértem, de 17 fölött már nincs olyan, hogy túl korai. Én megértem, hogy offoltad, én sem várnék rá örökké.


Én 27 évig voltam szűz és alig vártam már az első szexszet, nem hogy itt kéressem magam…

2022. aug. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!