Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan vettétek észre, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vettétek észre, hogy megcsal a párotok? Hogyan buktattátok le, vagy hogyan szembesítettétek a dologgal? Egyből szakítottatok?

Figyelt kérdés
Esetleg megbocsátottatok? Mennyi ideig történt, hány emberrel? Hogyan dolgoztátok fel? Éreztétek előre? Mennyi ideje voltatok együtt?
2022. aug. 31. 16:21
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Elvileg 1 éjszakás kaland volt. Gyakorlatilag nem tudom, de nem is érdekelt. Sírva és könyörögve Ő maga vallotta be, miután megtörtént. Természetesen azonnal szakítottam. Számomra ez aljasság, árulás, megalázás, és részemről erre nincs bocsánat, soha. Senkinek. Problémás volt a kapcsolat az utolsó hónapokban, de erre nem az a megoldás hogy félrekefélünk. Én pl nem tettem ilyet.

Egyébként 1 évig voltunk együtt, eljegyzés is volt. 20 voltam mikor szétmentünk.

Utána sokáig nem bíztam senkiben, nem akartam kapcsolatot sem. 2 évig szingli voltam, aztán randizgatni kezdtem, de semmi komoly nem volt. Végül 24 évesen ismertem meg életem szerelmét, azóta össze is házasodtunk:), 12 éve együtt vagyunk.:)

2022. aug. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2022. aug. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem volt egy hosszú kapcsolat. Még az elején megtudtam, hogy néha beszélget az exével pár mondatot. Csakhogy ez a lány egyre többször bukkant fel, pl amikor az ő telefonján néztünk videót és pont írt. Próbáltam megbarátkozni a gondolattal, de nem ment, ezért elbeszélgettem vele, hogy nekem ez nem tetszik, amire az volt a válasz, hogy az nem számít, mert nem akar megcsinálni semmi olyat, amit ő nem akar szívből. Na ekkor már tudtam, hogy szakítok vele. Két telefonja volt, az egyiket használta, a másik régi, nem volt benne SIM kártya, de be volt jelentkezve Messengerre. A hülyéje ezt a régi telót nem kódolta le. Egyik nap elment kaját csinálni, én addig belenéztem ebbe a telefonba. Na ott volt minden... Nem néha beszéltek, hanem minden nap, aznapra is megbeszéltek találkozót, engem is kibeszéltek, hogy ronda vagyok és hogy bánja hogy összejött velem, ilyenek. Szembesítettem. Amit tudott tagadott, de pár dolgot kénytelen volt bevallani. Megbocsátani? A nagy f.aszt! Aznap láttam utoljára, nekem onnantól kezdve megszűnt létezni.
2022. aug. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, nagyon tanulságos történetek.

#2-es, köszi, hogy linkelted, így megismerhetem mások történetét is :) (Nem dobta fel a gyk, hogy van ilyen kérdés.)

2022. aug. 31. 17:30
 5/10 anonim ***** válasza:
91%

Félrement a neki szánt üzenet.


Ciki, főleg, mivel engem sohasem szólított úgy, ahogy azt a nőt, így hiába is akarta kidumálni.


Igazából meg sem hallgattam, mert minek? Tudtam, hogy kicsi a mellem, de hogy ezért megdgni egy másik nőt... egs.

A csaj természetesen nem maradt vele, én meg naná, hogy nem.

2022. aug. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Közösségi médián láttam, hogy folyamatosan más nők tartalma alá kommentelget, a legjelentéktelenebb dolgaikra is válaszol, folyton a társaságukat keresi, kedveli-kommentálja minden rezzenésüket, és úgy összességében sokkal többet foglalkozik velük, mint velem. Sajnos fiatal voltam és hülye, és nem léptem ki azonnal ebből a helyzetből, hiába nem volt számomra megfelelő, mert semmi "olyan" nem volt az üzenetek között. Nem kellett sokat várni, hogy "olyan" is legyen. Ezt szóvá tettem neki, és egy brutális, hároméveseket megszégyenítő hiszti (a részéről), valamint szakítás lett a vége. 3 évet voltunk együtt, és igazából valahol lehetett sejteni, mert sosem volt annyira elkötelezett az irányomba, csak ha neki éppen kényelmes volt. Első kapcsolatom, első szakításom volt, úgyhogy nehéz volt feldolgozni, de fokozatosan megerősödött bennem, a szakítás megtörténtével kezdődően ahogy folyamatosan tudatosult bennem az, hogy hogy is bánt velem ez az ember, és ez mennyire nem volt normális, mindig megerősödtem benne, hogy ez így sokkal jobb lesz - viszont az eset óta talán kicsit bizalmatlanabb vagyok. A megbocsátás erős szó, inkább elengedtem a dolgot, de továbbra is menjen a francba. :D
2022. aug. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%

Engem véletlen felhívott a férjem, felvettem.

Hallottam susogást gondolom a zsebében volt a telefon. De nem tettem le, olyan kíváncsi lettem valahogy.

Hallottam hogy ment fel egy lépcsőn, nyílt egy ajtó.

Megkérdezte hogy mennyibe kerül egy félórás, szájbaélvezéssel, és lehetne e gumi nélkül.

Nem tudtam megbocsájtani. Én meg itthon gyesen a gyerekünkkel. Hát elég nagy pofon volt ez, azóta fordult a kocka, találkozgatok valakivel, bár még nem feküdtem le vele, de már ölelkeztünk sokat még beszélgettünk.

A jövőben elválok, de idő és pénz kérdése. Pont ma beszéltem tesómmal erről, ő tudja a terveimet, 1 év és megszabadulok a férjemtől. Be nem adhatom hamarabb a válást mert agresszív. Nem akar válni.

2022. aug. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%

Már a megcsalás előtt megváltozott a feleségem viselkedése. Közösségi oldalt előtte nem is nézett, nem cipelte mindenhová a telefonját. Teljesen nyilvánvaló volt, hogy rá van kattanva valakire és alakul is köztük valami.

Mivel már romokban volt a házasságunk, de tudtam, hogy nem akar válni, ezért mondtam, hogy engem nem zavar, ha félrekefél.

Pár félrelépés után ismét felhoztam a témát és már benne volt a válásban. :)

win-win :D

2022. szept. 1. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%

7


a rosszlányoknál ez nem így megy, h. vki csak úgy becsönget!

telefonon kell velük egyeztetni, akkor derül ki, mit kérnek, és az mennyibe kerül.

ez kamugyanús.

eleve ki sem nyitják senkinek az ajtót, ha nem előre egyeztetett.

plusz mivel a jog bünteti őket, ha lakásban prostitúción kapják, ezért biztosan nem egy lépcsőházban, nagy hangon dumálnak erről.

2022. szept. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta utána hogy a kocsijába ült be a nő.

De nem lehet amúgy hogy időpontot beszéltek meg csak? És ott helyben az árakat.

Én hallottam hogy megy egy lépcsőn. Ajtó nyitást. És utána azt a kis párbeszédet. De tudod mivel én vonalban voltam, el gondolkodtam hogy lehet neki másik telefonja is akár amin közben beszélt.

2022. szept. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!