Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meddig haragudtatok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig haragudtatok olyan csajokra, aki mondjuk szembesítettek titeket valamilyen igazsággal, amit nagyon nem akartatok akkoriban elfogadni?

Figyelt kérdés
De később beláttátok mondjuk, hogy igazuk volt. Mi lett a vége?

2020. júl. 31. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Miért nem kérdezed meg egyenesen személyesen a társadat, ha valami érdekel? miért egy kérdést teszel fel itt?
2020. júl. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
83%

Felkerestem 1 év után és megmondtam neki hogy sajnálom a történteket. Már eljegyeztem.

39F

2020. júl. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legtöbb meg magának sem vallja be, hogy igaza volt. Csak haragszik, mert az a könnyebb. Ha valamelyik belátja, az akkora kincs, hogy érdemes vele újra atbeszelni
2020. júl. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
örökké +1 napig
2020. júl. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
80%
Gyakorlatilag semeddig. Részletesen megbeszéltük a dolgokat.
2020. júl. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!