Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyek, milyen volt, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, milyen volt, amikor első ízben szembesítettek a koroddal a kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Konkrétabban azzal, hogy már túl öreg vagy.


Pl.: amikor a párod oda böffentette, hogy "Nem vagy már 16." Vagy amikor egy ruhát próbálva megjegyezte, hogy ebből már kiöregedtél. Vagy amikor észrevetted, hogy a nálad 10 évvel fiatalabbakat nézi.



2021. nov. 4. 05:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
30 vagyok, a párom 27, 8,5 éve vele vagyok, de ha egyetlen egyszer is ilyet mondana nekem, abban a pillanatban dobnám ki, 8,5 év és közös vagyon, lakás ide vagy oda. De nem fog bekövetkezni, mert nem ilyen. Az meg, hogy megnéz 10 évvel fiatalabbakat, nem érdekel, mert 10-20 évvel idősebbeket is megnéz, ha jól néznek ki.
2021. nov. 4. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

1.-re.


De így, vagy úgy, de ez mindenhol előjön. Pl.: gyermekvállalásnál, vagy egy hosszabb távú hitel esetén, vagy ha 42+ évesen akarsz munkát váltani, egy 20 éves karrierépítős munkaviszony után, vagy válni akarsz, egy jóval fiatalabb miatt,...

2021. nov. 4. 05:46
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Leeht hogy a kerdezo mindig el volt nyomva, de en soha a budos eletbe nem mondanek hasonlot a paromnak... Masak vagyunk...
2021. nov. 4. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
95%
Mert te ilyen szembesítgetős partnerrel élsz, kérdező?
2021. nov. 4. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

4.-re.


Én férfi vagyok. És a volt barátnőm szembesített, hogy a mostani barátnőmnek az apja lehetnék. De a kor csak egy szám.

2021. nov. 4. 06:15
 6/21 anonim ***** válasza:
84%
#5: hát, istenem, így jár, aki kapcsolatban marad az exével. Kellett ez neked?
2021. nov. 4. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
47%
"A kor csak egy szám" tehát a covidnál túlélés szempontjából mindegy , hogy 80 vagy 30 éves vagy?
2021. nov. 4. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
63%

2# Értelmes ember nem mond ilyet, mert maga is öregszik, meg úgy egyáltalán. Sokéves együttélésben a pasi is ugyanúgy öregszik és szottyad, de ez a természetes.

Az meg hogy 42+? Bocs, de leszel még 50, 55, meg 65 éves is, és még onnan hússzal több is akár.

Engem személy szerint nem érdekel a korom, nem szeretnék 16 éves lenni, de 25, meg 30 sem. Nem tudják a fiatalok amit mi már igen, negyven felé, mi meg azt nem tudjuk amit ők, és nem is feltétlen akarjuk.

És ez így van jól.

Másfelől az életkoroddal eleve kapsz egy tapasztalatot, komolyabban vesznek, ezt most munkahelyváltás kapcsán írom.

Legalábbis nekem ez a tapasztalatom.

Anyám néha figyelmeztet hogy nem vagyok mai csirke, de ő szimplán irigy rám, mert vékony vagyok, ő meg ennyi idősen már túlsúlyos volt.

De pasiktól soha egy negatív megjegyzést nem kaptam.

Gyerekvállalás: negyven felett rengeteg pasi nem akar gyereket, vagy már van neki, vagy kimaradt és túl öregnek tartja magát hozzá, vagy akar, de a nő nyakára, az ilyennek meg nem szül senki, mert nem akar apa nélkül felnevelni egy gyereket a nő. Megjegyzem negyven feletti gyerektelen pasi már nem kell senkinek apának, hiszen ha kellett volna, már elkelt volna, mert a nők aszerint választanak tudat alatt persze, hogy ki alkalmas együtt gyereknevelésre.

Van gyerekem. Képzeld vannak pasik, akik bele akarnak helyezkedni a mindennapjainkba, mert nekik nem adatott meg a "család" van ilyen is.

Túl egysíkuan gondolkozol.

Nem tudom hány éves vagy, de képzeld, van élet ám 40 en túl, meg 50 en és 60 on túl is.

Meg afelett is bőven.

Ja, és meg is kell ám azt érni.

2021. nov. 4. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
66%
Kérdező, inkább tiltsd le az exedet. Amit kérdezett az nem kérdés, hanem sima sértés. Beléd akart rúgni. (sikerült neki)
2021. nov. 4. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
61%

Az apja lehetnél..

Nem az van hogy rájöttél a csaj mellett hogy túl öreg vagy már hozzá?

2021. nov. 4. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!