Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bukott már le vele a barátnőtö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bukott már le vele a barátnőtök, hogy ellenőrizgeti az üzeneteiteket? Hogy jöttetek rá? Szembesítettétek vele? Vagy kivártátok mit kezd az infóval?

Figyelt kérdés
2022. febr. 23. 08:58
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Én buktam már le, mikor elment fürdeni és az íróasztalánál töltődött a telefonja, odaültem, beleakartam olvasni mert azt hittem már a kádban ül, de kiderült, hogy még csak a vizet engedte és kijött gyorsan törölközőért. Pont látta, ahogy ijedtemben kb kiesik a telefonja a kezemből, de nem mondott rá semmit se akkor, se utólag, pedig biztos, hogy látta.


Mielőtt megkorbácsolnátok, volt rá okom, hogy beleakartam nézni, mert tudtam, hogy van egy 3. fél is a kapcsolatunkban, csak be akartam bizonyítani is. Már nem vagyunk együtt.


Nálatok mi a sztori?

2022. febr. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a barátom mutatott egy üzenetet a haverjától. Pechére láttam, hogy fentebb rólam negatívan ír . Kérdeztem tőle , hogy elolvashatom e az egész beszélgetést.

Nem csak az az egy üzenetváltása volt sajnos a haverjaival, ahol engem negatívan írt le , saját magát pedig dicsőítette vagy áldozat szerepbe tette.

Minden kis neki nem tetsző dolog után egyből elhordott mindennek úgy , hogy felém azt mutatta, hogy vagy minden okés, vagy nem akar beszélni róla, vagy már nem is tudom miért nem beszéltünk róla .

Ezek miatt én nyíltan olvastam bele a telefonjába . Nem éreztem őszintének a páromat, nem tudtam már benne bízni és nem tekintettem már őt társnak. Rosszul esett nagyon , hogy miért nem ült velem szembe és mondta el a véleményét.

Szét mentünk , de nem ez volt a legfőbb gond. Jó volt kimondani, hogy vége .

A mostani párom simán engedné, hogy belenézzek a telojába és én is neki. Nem titkolunk semmit se.

2022. febr. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
* volt barátom , ez az első mondatból kimaradt
2022. febr. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen nem volt, én egy megcsalást buktattam le telefonba belenézéssel, egyből mondtam neki hogy beleolvastam és mindent láttam.


Egy másik exem meg hülye volt és megadta kb 1 hónap után a Facebook jelszavát, azt hitte nem lépek be. Hát amikor hazudozni kezdett, beleléptem, többször is olvastam, egy ideig még nem szóltam róla. Majd egy összeveszésnél elmondtam hogy amúgy emlékszel, hogy megadtad a jelszavadat, megnéztem bizonyos üzeneteket és lebuktál. Aztán végül kibékültünk (nem csaj ügyben hazudott) és megkértem hogy változtasson jelszót, mert többet nem akarok belépni.

2022. febr. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%

"bukott le" mintha vmi bűncselekmény lenne :D milyen jók is ezek a bizalomra épülő kapcsolatok. Mi tudjuk egymás jelszavait(sose lépkedünk be,csak így alakult.) Számítógépen például az én facem van bejelentkezve kb mindig, ő is azon nézegeti a marketplacet stb... Volt,hogy fürödtem , és mondta a párom xy írt ezt meg azt én meg diktáltam neki,hogy mit válazoljon :D el se tudnám képzelni,hogy bármit takargatni kelljen egymás elől.

Olyan is megesett, h nem töltődött fel a telefonja, odaadtam az enyémet h vigye magával munkába. Nálam meg az övé volt,nekem van lehetőségem tölteni napközben :D

2022. febr. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
60%
Sosem néztem bele, aki akar az úgyis megcsal.
2022. febr. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!