Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Vajon megcsal a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon megcsal a barátom?

Figyelt kérdés

Tegnap találkoztam a barátommal, nyilván szerettem volna neki örömet szerezni furulyaval, de már amikor jött értem olyan feszült volt, rá is kérdeztem,hogy van e valami baj, de azt felelte,hogy semmi. Elhittem neki..

Aztan miután haza értünk hozzá is láttam, észrevehetően nem annyira élvezte, nem tudott koncentrálni, mivel egy sorozatot nézett közben. Aztan mikor bele ültem , akkor se olyan volt,mint szokott. És 2 órán keresztül csináltuk de nem ment el, máskor elég neki 15 perc. Ja és ami még fontos, nagyon kemények voltak a golyói és fura szaga volt ott lent.

Kicsit gyanús nekem, mert végig fura volt.

Szerintetek mi lehet ..



2022. szept. 15. 23:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy csak fáradt volt (például húzós napja volt a munkában/iskolában, nem tudom hova jár)? Illetve nem tisztálkodott előtte mert sietett?
2022. szept. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
3kor kelt fel délután,és fürdött mielőtt jött értem
2022. szept. 15. 23:27
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kiverte párszor az elmúlt 24 órában, nem ő lenne az első.
2022. szept. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
49%
Neked lett valami tüneted? Mihez hasonlítható szagot éreztél?
2022. szept. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Házhoz hasonlítanám. Nem szokott neki egyáltalán ilyen lenni.

Azert furcsállom

2022. szept. 15. 23:53
 6/15 A kérdező kommentje:

*halhoz

És nekem is olyan szagú lett délutánig, de utána semmi szerencsére

2022. szept. 15. 23:53
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha egylövetű, akkor lehet, hogy nem alaptalan a gyanúd.

Ha nem gond neki a napi több menet, akkor nem hiszem, hogy a másik kufirc miatt nem ment neki veled.

2022. szept. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell mindig a legrosszabbra gondolni. Lehet mielőtt taliztatok épp kiverte vagy hasmenése volt azt azon izgult elmúlt-e… Van amikor teljesen átlagos a megfejtés, nem kell rögtön szerencsétlen fejére húzni a megcsalást…
2022. szept. 16. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tuti valami egészségügyi probléma lesz mögötte. Mi férfiak nem nagyon szeretünk ilyesmiről beszélni, főleg lányok előtt. Ha nem úgy működik a broki, azt a világ szégyenének érezzük. Még ha egy megfázás miatt is. Beszélj vele.
2022. szept. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Furulya, miközben ő sorozatot néz..Gratulálok, mehetnél

prostinak is,nyugodtan.Álomkapcsolat az ilyen..Hányok..

2022. szept. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!