Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Vajon megcsal a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon megcsal a barátom?

Figyelt kérdés

Tegnap találkoztam a barátommal, nyilván szerettem volna neki örömet szerezni furulyaval, de már amikor jött értem olyan feszült volt, rá is kérdeztem,hogy van e valami baj, de azt felelte,hogy semmi. Elhittem neki..

Aztan miután haza értünk hozzá is láttam, észrevehetően nem annyira élvezte, nem tudott koncentrálni, mivel egy sorozatot nézett közben. Aztan mikor bele ültem , akkor se olyan volt,mint szokott. És 2 órán keresztül csináltuk de nem ment el, máskor elég neki 15 perc. Ja és ami még fontos, nagyon kemények voltak a golyói és fura szaga volt ott lent.

Kicsit gyanús nekem, mert végig fura volt.

Szerintetek mi lehet ..



2022. szept. 15. 23:16
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

9es - nálunk ez nem probléma,mindig beszélünk nyíltan egymás előtt bármiről.


Kedves 10es. Sajnálom,hogy a te kapcsolatodban (már ha van) nem adatik meg ilyen lehetőség :/ majd biztos találsz valaki olyat aki szeret neked örömet okozni.

2022. szept. 16. 12:09
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
10. "Most csak egy tizest adok, ma nem voltál olyan jó, bébi. Na öltözz szépen és nyomás haza"
2022. szept. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
90%
Kerdezo, bar nem a 10. valaszolo vagyok, de ezt nem erzed gaznak? Leterdelsz ele, hogy oromot okozz neki, erre o sorozatot nez? Latszik, mennyire erdekelted ot. Nekem ez marha megalazo lenne.
2022. szept. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Lehet nem tetszett neki a legújabb Sárkányok Háza rész
2022. szept. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ez nem örömszerzés te sutyerák, hanem szopás,prosti módra.

Az örömszerzés kölcsönös tudod, akik meg tv-t néznek miközben

leszopja őket valami ribi, az dugás,vagy b@szás.. :-D Szívesen.

2022. szept. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!