Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Képesek a férfiak ugyanaz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képesek a férfiak ugyanaz mellett változni, ha már házasság és gyerek van de előtte évekig csalta a párját?

Figyelt kérdés
Nem azért csalt mert nem szeretett, akkor elhagyott volna
2022. szept. 18. 11:52
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
97%

"Nem azért csalt mert nem szeretett, akkor elhagyott volna"


Azért nem hagyott el, mert talált olyan nőt, aki mellett következmények nélkül felredughat.

2022. szept. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
87%

Te értelmi sérült vagy, vagy troll? Miért kell hetente megkérdezni?

Milliószor leírtuk már, azért nem hagy el, mert szeretőt könnyebb találni, mint lábtörlőt. Semmi köze a szeretethez. Elhagyni akkor hagyott volna el, ha a szeretőjét szeretné, de egyformán nem szereti egyikőtöket SE. Így van az, amit akar, egy cseléd, meg egy szerető. Azért tart még, mert mással nem lehetne ilyen optimális helyzetben. Ennél értelmesebben már nem tudom leírni.

2022. szept. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
3%

#12!


Leírhatod még milliószor, attól még hülyeség marad.

Semmit nem tudok a kapcsolatról. Ha tudnánk is valamit, azt is csak az egyik féltől.

Ha ennyi alapján ilyen határozott véleményt formálsz, az csak téged minősít.

2022. szept. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
97%
Ne haragudj de felnevettem.... 😂 Nem azért csalt, mert nem szeretett?!?! Wtf? Akkor miert🤧😂? Já bocs annyira szerelmes volt beléd, hogy ajandekul beledugdosta a farkát másba. Ma jó.... Ekkora palimadar nőt se láttam.
2022. szept. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
96%

Kérdező, te nem vagy legélesebb kés a fiókban.

ÉVEKIG CSALT! Vágod? bármit megtehet veled.

2022. szept. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
85%

Na, már megint kezdi.

Kiengedtek a zárt osztályról?

Gyógyszer?

2022. szept. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
81%
LOL 13aska is egy kapcarongy, ezért szimpatizál ennyire a kérdezővel 😂
2022. szept. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
21%

#17!


Nem szimpatizálok a kérdezővel, semmi ilyesmit nem írtam. Csak azt írtam, hogy aki közel nulla információ alapján ítélkezik, véleményt formál, az buta, mint a tök.

2022. szept. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
84%

18.


Ez a kérdező kb már egy éve kisebb nagyobb kihagyásokkal tolja ezt a baromságot.

Meg fog szerintetek változni?

2022. szept. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
"Nem azért csalt mert nem szeretett, akkor elhagyott volna" ---> ekkora marhaságot ...ezen jót röhögtem :D
2022. szept. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!