Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nejem megfog változni valaha is?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nejem megfog változni valaha is?

Figyelt kérdés
2 hónapja viszonya volt egy pasassal, ha nem jövök rá, el se árulta volna. Azt ígérte, hogy lezárta azt a kapcsolatot és nincs már senkije csak én, nagyon örültem neki és elárasztottam egy csomó ajándékkal amiért engem választott és kiállt mellettem, most viszont az a gyanúm, hogy megint van valakije. Gyakran kimaradozik, telefonon se elérhető olyankor és együttlét is alig van mostanában köztünk, mert mindig fáradt és azt mondja rosszul érzi magát, csak terelgeti. Szerintetek lehetséges, hogy újra viszonyt folytat valakivel? 36/F

2018. máj. 8. 14:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
51%
Párterápián nem gondolkoztatok? De lehet, hogy legelőször egy őszinte beszélgetés is sokat segítene.
2018. máj. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
Valami megváltozott vagy gpnd van. Ha ezt nem beszéltétek meg, tártátok fel akkor csak papíron választott téged. Rághatod a körmöd.
2018. máj. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%
Miért változna meg?Látja, hogy következmények nélkül megteheti a hátad mögött.Neked elég egy ígéret is, "a lezártam a kapcsolatot", meg a "többé nem teszem meg újra".Ez neki így tökéletes.Megmaradsz te, mint biztos pont, a hátad mögött meg kielégíti a változatosság iránti vágyait.És mint írtam, következmények nélkül.Te még ráadásként meg is jutalmazod a hamis ígéretekért.
2018. máj. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%
Lehetseges. Azt nem ertem, hogy miert te arasztottad el sokmindennel? Nem te csaltad meg. Neki kellett volna kuzdenie azert, hogy visszafogadd a bizalmadba. Latja, hogy te milyen konnyen megbocsajtottad, sot, meg meg is koszonted neki szinte, hogy megiscsak veled maradt, ugyhogy tudja, hogy kovetkezore sem lesz sok baj. Megint bocsanatot ker, te megint elarasztod egy csomo ajandekkal. Miert valtozna meg?
2018. máj. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%
Hallod én is megcsallak pár ajándékért...
2018. máj. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%
Még megjutalmazod miután megcsalt? :D Ha velem ilyet tenne egy nő, nagyon keményen kellene tepernie hogy visszafogadjam. 30F
2018. máj. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem a nejednek kell megváltoznia, hanem neked. Gondolom semmi férfiasat nem lát benned, főleg ezzel a hozzáállással, hogy megcsal téged és még te veszel neki ajándékokat amiért szóban téged választott. Ha szereted és meg akarod tartani akkor sokkal férfiasabban, keményebben és határozottabban kell viselkedned.
2018. máj. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
84%
"...elárasztottam egy csomó ajándékkal amiért engem választott és kiállt mellettem,..." No ezen a ponton ( is) nagyon elbaltáztad. Annyira becsülnek meg mások, mint amennyire önmagad becsülöd . Remélem érted mire gondolok...
2018. máj. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
32%
Talán valaha,de nem mostanában.Próbálj beszélni vele.
2018. máj. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem fölösleges a párterápia is. Te csak az vagy neki, akihez hazamehet. Tehát amikor hazaér, nem üres a ház. Hanem van benne élet. Szerintem nem tudja ő lekötni magát egy ember mellett; ő nem neked való , ti nem egymást keresitek; főleg úgy, hogy lehet, hogy ő mindenkit. És lehet, hogy szíve szerint ő mindenki mást választana az egy melletti lehorgonyzás helyett. Tehát hogy bárki mással ke fél inkább, mint teveled, egyvalakivel.
2018. máj. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!