Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lányok, asszonyok! Mi az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, asszonyok! Mi az, amit a férfiak udvarlás közben gyakran mondanak, de nem szabad elhinni, mert nem csak nekünk mondják?

Figyelt kérdés

Kapcsolatom van egy nős férfival már másfél éve, mindkettőnknek van párja. Nem fogunk elválni, csak szeretők vagyunk.

Sok mindenben összeillünk, nem csak a szex köt minket össze sőt, ő azt mondja, hogy belém szeretett. Mégis gyanakvó vagyok, amikor az irántam táplált érzelmeiről beszél.


Leggyakrabban ezt mondja: "Egész életemben téged kerestelek!"


Amikor ezt hallom, elgondolkodom azon, hogy vajon hány nőnek mondta már ezt?

Attól félek, hogy azt akarja, érzelmileg kötődjek hozzá, hogy ne veszítsen el. Ugyanakkor az a gyanúm, hogy más nőknek is udvarol. Olyan típusú férfi, aki egész életében kereste a lehetőségeket. Miért lenne most csak velem?


Nyilván, mindkettőnknek külön magánéletünk is van, nem akarom őt kisajátítani.

Viszont egy ilyen viszonyban (is) nekem fontos az őszinteség. Ha nem szerelmes, ne hülyítsen!



2022. szept. 28. 15:02
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
10-es: Ugyanaz a szeretőnk? :-))
2022. szept. 28. 17:56
 12/16 anonim ***** válasza:
78%
Direkt irta hogy ilyet bárki mondhat random bàrkinek meg a gyk n is ismeretlenul is.
2022. szept. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

"A párommal már nincs köztünk semmi"


"Külön alszunk"

2022. szept. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
78%

Ha nős, akkor kb.csak ilyen mondat van. Egyik se igaz.

Amúgy könnyen kipróbálhatod. Mondd neki, hogy úgy döntöttél elválsz, váljon el ő is. Hidd el, ő csak téged akar, de valahogy mégis lenne neki olyan, ami miatt nem TUD elválni, de MAJD...Tök jó, hogy ezzel nyugtatod magad, hogy "miért válna el, ha te úgyis férjnél vagy", de te is tudod, hogy ennek a te kapcsolatodhoz semmi köze. Ha nem lenne férjed, pont ugyanígy csak az asszony mellől akarna, csak téged, akire egész életében várt..

2022. szept. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
“Te vagy a leggyönyörűbb nő akivel valaha is együtt voltam..El se hiszem, hogy ilyen nőt megkaphattam… Álmaim nője vagy… Ugyan olyan vagy mint én… stb stb… “ sajnos mind elhittem és bele is szerettem rendesen…. Sajnos…… :( L
2022. okt. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
"te más vagy, mint a többi", "minket egymásnak teremtettek", "eddig minden nő szemét volt velem, de te..."
2022. okt. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!