Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egyik ismerősöm megcsalta a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik ismerősöm megcsalta a férje, ő pedig megbocsájtotta? Csak szerintem nem normális dolog ez ?

Figyelt kérdés

Pontosabban az egyik nő unakatestvéremről (távoli már)van szó.

A férje megcsalta, a szex hiányra hivatkozva, hogy nem bírta már nélküle, és az egyik női munkatársa rámászott és hát megtörtént.

Elvileg a feleség egy éve elhanyagolja őt, és csak heti 1x van, amikor a férjnek kevés volt.

A felesége megtudta ezt, hogy mi történt , és belatta, hogy az ő hibája miatt volt ez. Azóta pedig totál féltékeny a nő, hogy nehogy még egyszer kísértésbe essen a férfi, továbbá minden nap kielégíti.

Szerintem full idióta a lány. Megcsalta a csávó és ez a reakciója, hogy vegülis az ő hibája is , mert hogy a férje figyelmeztette, hogy nem fogja bírni már és egyszer megteszi?


Azért ez nem volt korrekt a srac részéről , en mondtam is lánynak.


Ti mit gondoltok?



2022. szept. 30. 09:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%

Mit értettél azon, hogy "kitartok melletted jóban, rosszban, betegségben, bajban"? ;)


45/F

2022. szept. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
65%

Részben igaza van.

Nem megcsalni kellett volna, hanem megbeszélni és megoldani.

DE HA MÁR így történt, akkor ez az egyik legjobb megoldás, ahogy ő csinálta.

Lehet, hogy ha nem csalja meg, akkor még most se változott volna semmi.

2022. szept. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
71%
Szerintem részben igaza van nekem akár hány parom volt leszögeztem hogy nekem egy olyan ember nem kell akivel heti 1 van ha ez nem megy hagyjuk egymást .
2022. szept. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Sok minden összetarthat egy párt. Közös régi emlékek, közös ingatlan, közös gyerek. Kívülállók nem tudhatják, mi játszódik le egy házaspár életében. Az a félrelépés "csak egy ürítés" volt és lehet, hogy innentől jobb lesz az életük.
2022. szept. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
48%
Én ott hagynám. Nem tudnék többé negbìzni benne a szextől meg egyenesen rosszul lennék.
2022. szept. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
66%

Ez az egész megcsalás túl van misztifikálva.


Szerintem az sem normális, ha egy ember nem érzi jól magát otthon, egy kapcsolat alapvető funkciói (testi, lelki, szellemi igények kielégítése) nem működnek, de együtt vannak. Majd amikor valaki szexel mással, az egyből valami szörnyűséges bűn.

2022. szept. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%
Én ebben nem látok halálos bűnt, csak két embert, akik egymás eltérő igényeinek áldozatul esve hagyták, hogy megtörténjen az, ami jó előre kódolva volt a kapcsolatukban.
2022. szept. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez a dolog elég kettős. Egyrészt a csávó nem tudja, mi az a szexhiány, mert a heti egy az teljesen jó. Az én feleségem havonta egyszer hajlandó csak lefeküdni velem. Na AZ tényleg kevés. Szenvedek is, de ettől még nem csalom meg.

Másrészt viszont miért akarsz beleszólni, hogy ők mit rendeznek egymással? Ha a nő megbocsátotta és megfelel neki, hogy naponta kielégíti a csávót, akkor hol a baj? Probléma volt, változtattak, most jobban működik a kapcsolat. Ennyi.

2022. szept. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a napi kielégíti dolog azt jelzi hogy átcsapott egy erőltetett megfelelési kényszerbe a dolog. Mind a kettő félnek alkalmazkodnia kell, nem gondolom ráadásul hogy pont csak a megcsalt félnek kéne. Ha teszem azt egyik nap már nem lesz kedve vagy bármi körülmény miatt elmarad a tüzijáték akkor megint jogos a megcsalás? Ez a kapcsolat már halott, most még megpróbál teperni az egyik fél, de nem csak rajta múlik.
2022. szept. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
89%
A napi ejakulácios gondja megoldódott a palinak, ez tény. Elérte amit akart. De a szétrombolt bizalmat hogyan igyekezik visszaépíteni? Ahhoz kevés lesz hogy ő mindennap ki van elégítve.
2022. szept. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!