Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért akarok mindig mást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarok mindig mást?

Figyelt kérdés
Tök jól megvagyok a feleségemmel már vagy 10 éve vagyunk együtt de nekem valamiért mindig kéne mindenki, nem csalom meg, megtudom állni de annyira szívesen lennék mással is.. Pedig megkapok mindent itt is. Ezzel más férfi is így van vagy csak én?

2022. szept. 30. 22:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
72%

"Annak sem kene feleség akkor."

mert? minden férfinek meg kéne rohadnia egyedül, akit időnként más nő gondolata is beindít? nem sok házas ember lenne a világon.

sem a feleségemnek, sem nekem nincs ezzel problémám, nem ettől jó vagy rossz valakivel. megcsalásra pedig sohasem lennék képes.

2022. okt. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
19%
Velem is ugyan ez van, csak én nő vagyok, sőt én nem bírtam megállni és meg is csaltam. 😕
2022. okt. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom, hogy ha minden kerek és fajin otthon az asszonnyal akkor nem biztos, hogy kell másra id gondolni, de a férfi mint egy szerű lény más és ha női munka társak vannak és az utcán nézelődve ábrándozik róluk...na lehet az se teljesen normális, de valahogy belefér még az életbe addig míg nem a tettek mezejéig indul a dolog. Mert akkor az már bibi mivel normális a házasság. Szóval szerintem mi férfiak ábrándozunk más sunáról is.
2022. okt. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!