Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Nem érdekelsz már úgy, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Nem érdekelsz már úgy, nem tudom mit akarok, őszintén szólva semmit sem tudok. Most ilyen hangulatom, kedvem van. Mindig lehet ilyen." Ebbol van még visszaút?

Figyelt kérdés
2022. júl. 16. 22:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Szakítani akar, de mivel elég gyerekes és ostoba lehet ezért ilyen módon teszi meg. Nem meri konkrétan kimondani, csak sejteti.
2022. júl. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ezt nem is magától mondta, hanem én kérdezgettem. Csak osszeolloztam
2022. júl. 16. 22:23
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a kérdést te írtad ki?


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


Elég hasonló témát taglal.


De egyébként szerintem, ha valaki ilyet mond a párjának akkor onnan már felesleges visszaútat keresni.

2022. júl. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellesz már, ennyi a lényeg.
2022. júl. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
25%

Nekem is mondtak már ilyet. Illetve hasonlót. Amikor meg meglátott egy audibol kiszállni más pasival egyből elkezdett teperni, meg bőgni hogy gyere visszaaa. Lefogyott lezüllött sokáig járt a nyakamra.

Ennyit a nemtudomokról meg olyanokról is hogy nem tudom hosszabb távon tervezek e veled meg a stb arcoskodások. Aztán meg megy az ovis hiszti.

2022. júl. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Meglátott másnap
2022. júl. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%

Van visszaút, csak levegőhöz kell jutni. Kicsit tartsatok távolságot és a hiánya/nem hiánya ráébreszthet, hogy ő kell vagy nem.


Ez egy ilyen periódus. Rossz passzban vagy valamiért és ezért érzel így. Van ilyen.


Tapasztalatok alapján később ráebredtem, hogy mindennél jobban ő kell. Semmi sem lehetetlen. Kérj egy kis levegőt, hagyj időt magatoknak, hogy érezzétek egymás hiányát és helyre állhat még a kapcsolat.

2022. júl. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%
Tudod, hogy miért hagynám a fenébe? Mert nem tudja, hogy mi az oka, és mindig lehet ilyen. Tökfelesleges azon dolgozni, hogy visszaépítsd, ha jövő héten megint megborul a bili a fejében, és kezdheted újra egyedül. Ő mit tesz amúgy a javulásért?
2022. júl. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy kapcsolatért folyamatosan tenni,dolgozni kell mind a két félnek, hogy működni tudjon és ha megérti, hogy neked egy kis levegőhöz kell jutnod, mert soknak találod és besokalltál, nincs kedved semmihez, nincs hangulatod, mert magad sem tudod mit akarsz, akkor abból lehet még visszaút. Nem kell feltétlenül ehhez szakítani. Adni kell időt ennek az egésznek.


*7/7 8:40 voltam

2022. júl. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
52%
Aki elbizonytalanitja a párját magában vagy a kapcsolatban, azokkal szerintem nem szabad foglalkozni.
2022. júl. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!