Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Újrakezdés lehetséges?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újrakezdés lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Most szakítottam párommal, mert megcsalt. Nagyon szeretjük egymást, eddig (4évig) együtt voltunk jóban-rosszban, együtt akartuk leélni az életünket. Azt, hogy miért csalt meg, nem akarom részletezni, de nagyon megbánta és rettentően szenved. Azt tudom, hogy most nem akarok vele lenni. Az lenne a kérdésem, hogy egy ilyen után, mondjuk egy-két év múlva, ha már tisztázódtak bennem/bennük a dolgok, van esély az újrakezdésre? Volt már valaki hasonló helyzetben, van valakinek tapasztalata ebben? Nagyon szeretem őt és ő is engem, és el tudom képzelni hogy X idő után újra egymásra találunk. Érdekelnek a tapasztalatok

31N



2022. okt. 1. 11:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs esélye!Lépj tovább.
2022. okt. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az 1-2 év alatt ahogy telik az idő úgy fogod kevésbé érdekelni és talál helyetted mást, hidd el! :)

L

2022. okt. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
A megcsalás ban sose csak az egyik fél hibázik ott a Vivi Hogy vajon te mindent megtettél a kapcsolatért mind a két fél hibás és az újrakezdésben ti adjátok meg magatoknak az esélyt együtt tesznek a dolgokért hogy egyik is változik és a másik is változik csak így lehet újrakezdeni a mind a ketten bele adjátok a hiba ajtókat és szerették egymást Ha ez megvan akkor hajrá
2023. máj. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!