Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Párom beleszeretett egy másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom beleszeretett egy másik nőbe, van visszaút?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt, én már az eljegyzést szerettem volna, amikor a párom elém állt és közölte, hogy beleszeretett egy másik nőbe. Teljesen kivagyok, mintha kihúzták volna alólam a talajt. Elvileg nem csalt meg vele, a nőnek is van párja, de valamiért mégis egy csomót beszélgetnek. És ami a legrosszabb, hogy szinte tökéletes a másik, vékony, sportos, szőke haj, kék szem, babaarc, egyetemre jár és jól fizető állása van mellette. Szeretném aranyásónak hinni és utálni, de a szomorú tény az, hogy ő egy sokkal jobb nő, mint én vagyok. Hogy ezt túlélni? Van még visszaút? Úgy érzem elbuktam, mint nő és fáj, hogy lecseréltek egy jobbra. Vagyis még hivatalosan együtt vagyunk, de már nem engem szeret. Benne maradjak így a kapcsolatba?
2022. okt. 6. 10:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nee, ne, semmiképp se maradj a kapcsolatban. Innentől kezdve ha együtt is maradnátok, te csak pótlék lennél neki.


Sajnos ennek vége.

2022. okt. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%

"beleszeretett egy másik nőbe. a nőnek is van párja"

Ő beleszeretett egy másik nőbe. Ez itt a gond. Azt persze nem tudom, hogy a nő is beleszeretett-e a párodba.

"szinte tökéletes a másik" - Te is szinte tökéletes vagy.

Ne maradj, már nem szeret.

2022. okt. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el. Menj sportolni. Keress hobbyt. Érezd jól magad és soha nem engedagadhoz újra közel. Jön másik.
2022. okt. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
Jöjj ossze a csaj barátjával
2022. okt. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne alázd meg magad azzal, hogy benne maradsz a kapcsolatban.

Amikor szakítottam az exeszel, ő is teljesen megalázkodott előttem mindenben, csak maradjak vele. Az egész szakítás csak rosszabb és szánalmasabb volt így.

2022. okt. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%

Nem Te buktál el, hanem a "párod".

A leírtak alapján nem úgy néz ki, mintha ennek jó vége lenne a "párodra". Baja lesz előbb-utóbb.

2022. okt. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
97%
Most neked abban mi lenne a jó, ha mellette maradnál, de ő nem szeret? Sajnos ugyan ebbe vagyok, csak itt én vagyok a férfi. Beszélünk, de értelme nem sok van, nem szerelemből szeret. És hidd el, én is őrlődöm. Ennek meg jó vége nincs. Hibáztatni fogod magad, hibáztatni fogod őt, veszekedések lesznek belőle.. stb, engedd el.
2022. okt. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindig van jobb mindenkinél és mindig van kísértés. Ha ő most ezt észrevette, akkor előbb már kiszeretett belőled. Csakhogy a rózsaszín köd elmúlik minden kapcsolatban, utána marad az, hogy kompatibilisek vagytok-e társként a hétköznapokban és megvan-e az akarat és értékrend is, hogy az ilyen szituációk ne szóljanak bele.

Van az az embertípus, férfiban, nőben is, aki jó embernek tartja magát, abszolút konzervatívak a tervei is, csak párévente párt vált, mert "nem tehet róla", de valahogy már nem érzi és most jött egy másik rózsaszín köd lehetősége és az hátha fél százalékkal még jobb lesz. És jóban van az összes exével, mint barátok, mert abszolút korrekt és meg is kapja a felmentést.

2022. okt. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%
Na akkor, én elmondom neked hogy nálunk 20 év után jött egy családos pali ráadásul aki megkavart mindent, ugye nem kell részleteznem hogy milyen szenvedést fog okozni ha benne ragadsz. Valóban pótlék leszel, én sokáig vártam hogy elmúlik meg minden, de őszinte leszek, ebből csak akkor lenne visszaút, ha ez egy fellángolás maximum. Nehezen de megszabadultam tőlük, ő meg a két szék közé tipikus esetébe került, ugyanis a pali szépen ahogy az szokott lenni kihasználta, eldobta. Úgy kell neki. Azóta se talál magának senkit se.
2022. okt. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
11%
Lehet, hogy megtévedt. Ne küld el ha szereted. Lehet észbekap. A jól kereső nő a férfit lehúzza. A férfinak kell gondoskodónak, eltartónak lenni. Te attol jo vagy, hogy mas utàn nézett. A kettőnek semmi köze egymàshoz. De azért megalàzni se hagyd magad. A bombàzók meg egyébként is komlikàltabbak az àtlagnàl. Jönnek majd ott is problémàk. Nehéz kérdés. Itt az a kérdés te hogyan tudod kezelni a dolgot. Adsz neki időt, hogy eldöntse mit akar, vagy kidobod rögtön.
2022. okt. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!