Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Párom beleszeretett egy másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom beleszeretett egy másik nőbe, van visszaút?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt, én már az eljegyzést szerettem volna, amikor a párom elém állt és közölte, hogy beleszeretett egy másik nőbe. Teljesen kivagyok, mintha kihúzták volna alólam a talajt. Elvileg nem csalt meg vele, a nőnek is van párja, de valamiért mégis egy csomót beszélgetnek. És ami a legrosszabb, hogy szinte tökéletes a másik, vékony, sportos, szőke haj, kék szem, babaarc, egyetemre jár és jól fizető állása van mellette. Szeretném aranyásónak hinni és utálni, de a szomorú tény az, hogy ő egy sokkal jobb nő, mint én vagyok. Hogy ezt túlélni? Van még visszaút? Úgy érzem elbuktam, mint nő és fáj, hogy lecseréltek egy jobbra. Vagyis még hivatalosan együtt vagyunk, de már nem engem szeret. Benne maradjak így a kapcsolatba?
2022. okt. 6. 10:42
1 2
 11/13 Joll ***** válasza:
Semmiképp nem maradj benne ebben a kapcsolatban, hiszen nem szeret már. Tudom, nehéz, de nincs mit húzni az időt. Menjen útjára
2022. okt. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal dobd ki!
2022. okt. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
53%
Van, de semmi jó nem sül ki belőle.
2022. okt. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!