Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudom elfelejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elfelejteni azt akibe nagyon beleszerettem de visszautasított?

Figyelt kérdés
Egésznap a fejemben van hogy mi lehet vele, szívem szerint ráirnék de nem akarom magam teljesen leégetni és tolakodni sincs kedvem. :(
2019. aug. 19. 17:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Gábor, te vagy az? Megmondtam, hogy vége. Tedd túl magad rajtam, keress valami hasznos elfoglaltságot!
2019. aug. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem Gábor vagyok ne aggódj. 😄
2019. aug. 19. 18:03
 3/10 anonim ***** válasza:
Inkább azzal a másikkal foglalkozz, akivel te ugyanezt csináltad, és pont ugyanezt érzi veled kapcsolatban.
2019. aug. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hogy mivan? Se előtte (kivétel az ex barátnőm) se utána nem ismerkedtem senkivel.
2019. aug. 19. 18:16
 5/10 anonim ***** válasza:

valaki teged is ugyanigy szeret. :D

en is voltam igy imadtam egy sracot aki semmibe nem nezett, egy jo evig sirtam utana meg szenvedtem

kozben meg eszre sem vettem hogy van egy srac aki ugyanigy imad engem, azota eszhez tertem, es mar egyutt vagyok ezzel a sraccal, es jol dontottem hogy nem futottam tovabb egy olyan ember utan aki semmibe sem nez.

2019. aug. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Csak nekem nincs másik, sajnos vagy nem sajnos :( ez van, sosem voltam jó csajozásban.
2019. aug. 19. 18:21
 7/10 anonim ***** válasza:
Hogy utasított vissza? Kimondta kerekperec hogy nem érdekled?
2019. aug. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Konkrétan nem.Csak járt valakivel amikor megismertem majd ugye beszéltem az érzéseimről, majd szakított vele a srác és valahogy szóba került ez a dolog majd kibökte hogy randizik valakivel. Azóta 1x beszéltünk és én se keresem (mert minek) (vagyis csak 1x mert balesetem volt és számítottam a segítségére hogy valaki elkisérjen orvoshoz stb de mondta hogy jobb nem találkozni pedig én fél évig segítettem bármikor bármi baja volt) ő meg főleg nem ír rám.Igaz először én mondtam amikor beszéltünk erről hogy jobb ha nem találkozunk, beszélünk egy ideig.
2019. aug. 19. 18:33
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem most hagyd hogy megnyugodjanak a kedélyek. Idő kell neki is és neked is hogy higgadt fejjel lássátok a dolgokat.
2019. aug. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
2 hete nem beszéltünk szóval én békén hagyom, ha ennyit jelentett neki amit megtettem érte, így jártam, nem keresem.De attól még nagyon hiányzik :(
2019. aug. 19. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!