Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A szívemre vagy az eszemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szívemre vagy az eszemre hallgassak?

Figyelt kérdés

3 éves párkapcsolatban vagyok, ami az elmúlt kb 1 évben ellaposodott. Többször próbáltam beszélni róla a párommal, de nem jött semmilyen változás.

A csavar ott jön, hogy jött egy kolléga, akivel 1 hónapja ismerjük egymást, nagyon sok mindenről beszélgettünk, mélyebb témákról is. Igazi megnyugvást sugároz, szeretek vele lenni igazából. Pontosan az van meg benne érzelmileg is, amit már régóta hiányolok a kapcsolatomból.

Volt már valaki hasonló cipőben?


Tanácsoknak nagyon örülnék, mert a szívem és az agyam napok óta csatázik. Senkinek nem akarok rosszat, de közben a saját boldogságom lenne a legfontosabb. Nem tudom mi tévő legyek.



2022. okt. 7. 13:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
68%
Ha mar igy erzel valaki irant, aki nem a parod, a kapcsolatodnak annyi. Hiszen akkor nem jott volna kepbe mas. Foleg, hogy azt irod, hiaba probaltal leulni vele, nem tortent erdemi valtozas. Az, hogy szereted a parodat mint ember, marha keves egy parkapcsolathoz. Szeretem a csaladomat, a barataimat, szeretem emberileg nehany munkatarsamat, de szerelmes csak a paromba vagyok, ami osszehasonlithatatlanul mas erzes. Sajnalatbol ne maradj a mostani kapcsolatodban, ha egy ev alatt nem sikerult valtoztatni, tovabb kinlodni elpazarolt ido lenne.
2022. okt. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
28%
egyes ez nem szánalmas ez a megszokott. Mutass egy nőt aki nem csalinkázik egyik kapcsolatból a másikba. Próbálsz okoskodni de az életről fogalmad sincs...
2022. okt. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindig az eszedre. Az hogy ott van egy szerelem ami a szívben érintett, ne zavarjon!
2022. okt. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
85%

12

Az a szánalmas, hogy ez a megszokott!


És nem, nem csalinkázik minden nő egyik kapcsolatból a másikba, bármilyen hihetetlen ez sokaknak. Még csak vallásosnak vagy frigidnek sem kell lenni ahhoz, hogy legyen valakiben annyi, hogy nem egyből félremegy, ha valami xar.


Kérdező jól indított, próbált tenni kapcsolatért.

De sajnos most nála is befigyelt ez a röhejes közhely "Jáááájj, micsináljak, akkora a tűz meg az összhang, hogy bexarok tőle, de....."


Kérdező...még most oltsd el tüzedet, vagy szakíts a pároddal mielőtt bármit megteszel!...

2022. okt. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
71%
Hallgass a szivedre szavazz a Fideszre 😂
2022. okt. 26. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Előző voltam, viccen kìvül ha ennyire megfogott az új kolléga akkor màr nem szereted a pàrodat.Johnny Depp mondta hogy ilyenkor vàlaszd a màsodikat.. Csak előtte szakìts a pàroddal,mert úgy korrekt főleg 3 év utàn
2022. okt. 26. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Egy hónapos ismeretség túl kevés ahhoz, hogy komoly konzekvenciákat vonj le a jövőre nézve.

Ha nem tudod lezárni, akkor szakíts a jelenlegi pároddal.

2022. okt. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!