Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szívemre hallgassak vagy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szívemre hallgassak vagy az eszemre?

Figyelt kérdés

18L, a párom 26F.

Egy éve vagyunk együtt és amióta ismerem csak fekete munkai voltak és a csaladommal probaltuk rábeszélni hogy keressen normalis munkahelyet és hiaba váltott munkát nem igazán hozott jó döntéseket. Most már neki állt változtatni, kiszemelt egy jó munkahelyet, de az önéletrajz megírása is 2hétbe telt, pedig elvállaltam, hogy megírom neki de nem küldött semmit, egy bizonyítványát mutatta meg először és 2hétig kellett noszogatni hogy elkuldje az adatokat.


Nagyon féltékeny, a gyerekkori legjobb baratjaval is beszélgettem és rá féltékenykedett, meg mindenki másra is, de csak annyi hogy ha messengeren beszelek valakivel vagy ha telefonalunk. De olyan emberekrol van szó akiket már évek óta ismerek és azelőtt is beszelgettem velük mielőtt összejöttünk és nem fogom hanyagolni a barataimat, de ezt ő nem igazán érti meg.


De egyébként nagyon figyelmes és szeretetteljes, kicsit úgy érzem hogy nem tudja, hogy kell szeretni vagy egy kapcsolatot kezelni. (Ez szerintem azért van mert, egészen gyerekkorától nem igazán kapott szeretet)

Minden kívánságom lesi és azon törekszik, hogy megadja nekem.


Nagyon szeretem őt és csodálom, de felmerült bennem a szakítás gondolata. Szüleim aztmondtak nekem hogy ők nem ilyen jövőt szánnak nekem, amit teljesen megértek a szemszögükből.

Nehezen tudnám elengedni őt...


2021. dec. 5. 09:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt neked kell látnod. Ha mutatja jelét a fejlődésnek, akkor adnék eselyt a helyedben, ez a féltékenykedés meg általában az instabilitás, ami belőle áradhat alááshatja a kapcsolatotokat, keményen kell változtatnia, ha boldogok akartok lenni. Ezt értesd meg vele.
2021. dec. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
ilyen erősen féltékeny embertől jót ne várj. Most még csak panaszkodik, nemsokára jön a tiltás, majd a büntetés. Jó kis bántalmazó kapcsolatnak nézel elébe
2021. dec. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%
26 évesen már nem fekete munkákkal kéne bohóckodni. 30 körül már egy lakás önerejét kéne virítani.
2021. dec. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2021. dec. 5. 11:17
 5/9 anonim ***** válasza:
51%

A fekete munkas rész gáz.

Főleg,hogy ennyit kell noszogatni.

Nekem erős a gyanúm,hogy semmi iskolai végzettsége nincs,azért vannak csak ilyen munkái.

2021. dec. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindig az eszedre hallgass. A szívedre csak akkor, ha összhangban van az eszeddel.
2021. dec. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Van végzettsége és jó tanuló volt amikor tanult.
2021. dec. 6. 12:36
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi a végzettsége?
2021. dec. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hegesztő
2021. dec. 6. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!