Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hétvégén részegen rá írt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hétvégén részegen rá írt egy nőre, én egyből szakítottam de végül nem ment el. Mit tennél?

Figyelt kérdés
Szóval még soha nem találtam semmit a telefonjában, bele tudtam lépni ha akartam. Tegnap reggel egy megmagyarázhatatlan érzés lett úrrá rajtam, ahogy kiment a fürdőbe bele néztem és jól is éreztem. Egy lánynak írt semmi értelme nem volt,hogy szia miujság,hogy vagy aztán írt neki egy olyat, hogy hiányzol. Gondolom a lány sem értette miért írhatta ezt mert vissza kérdezett,hogy és mégis mi hiányzik? A férjem erre már nem válaszolt. Azonnal utána mentem elé tettem a telefonját és szépen megkértem,hogy azonnal pakoljon össze és menjen ahová akar, de tőlem menjen el. Nem igazán volt rá hajlandó, órákig ült felettem és próbálta velem megértetni,hogy ez semmit nem jelent nem tudja miért csinálta megsem tudja magyarázni, fogalma sincs mi volt a szándéka, de semmi okom aggódni. Megérti,hogy ez ijesztő volt de nyugodjak meg többet nem fordul elő de ő nem fog egy hülyeség miatt mindent eldobni magától. Igazából nem magyarázkodott hanem szerintem próbálta a helyembe képzelni magát, délután elmentünk végül kirándulni próbáltunk erről beszélni. Megmondom az őszintét nem tudom mi ütött belé, próbáltam érdeklődni valami hiánya van-e? Ő tényleg nem volt az a fajta pasi aki nőkkel flörtölt a neten, vagy lájkolt volna bármilyen lányt is. Viszont én nem tudok félelemben élni ezért szeretném elhagyni. A probléma ezzel az,hogy közös az autónk, közös a házunk, közösek a kutyáink. Nincs még gyermekünk, amit ebben a helyzetben most nem is bánok. Van egy személyi kölcsönünk is, amit az én bankkártyámról vonnak. Teljesen kétségbe vagyok esve, pont most szűnik meg a munkahelyem is és januárig várnom kell,hogy újra dolgozni tudjak. Tehát ha most elválok ebben a gazdasági helyzetben van én szó szerint le fogok egyedül szegényedni, nem tudom hogyan tudnék boldogulni. Mit tegyek, mit tennél?

2022. okt. 17. 10:20
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
28%

"Azonnal utána mentem elé tettem a telefonját és szépen megkértem,hogy azonnal pakoljon össze és menjen ahová akar, de tőlem menjen el."

Milyen jogon akartad kirakni a szűrét, ha mindenetek közös? :)

"A probléma ezzel az,hogy közös az autónk, közös a házunk, közösek a kutyáink. Van egy személyi kölcsönünk is, amit az én bankkártyámról vonnak."


A probléma ott van közöttetek szerintem, hogy ebben a kapcsolatban te viseled a nadrágot. Érzelmileg terrorizálod. Gyanakszol, vizslatod a telefonját, míg ő zuhanyzik.

2022. okt. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
12%

"Mit tegyek, mit tennél?"

Előbb keress egy másik pasit aki eltart és eltűri a szeszélyeidet, addig ne lépj.

2022. okt. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
28%
Nem ő vett téged nőül, hanem te vetted őt férjül, ez a baj.
2022. okt. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
13%
Nem tudsz boldog lenni, folyamatosan kemlelsz, hogy megcsal-e. Én nem bírnám egy ilyen ember mellett. Lehet emberileg hiányzik neki az a nő. Ja, ha valakinek párja van az már ne álljon szoba ellenkező nemuvel. Tudok olyat is, hogy azt sem viselte el a barátnő ha osztalytarsnonek köszönt a fiu. Keress fel egy pszichológust kérdező.
2022. okt. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
89%
Jobbat érdemelsz, mint ez az ember! Írj!
2022. okt. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:
Ti miről beszéltek? Jó,hogy nem én vagyok a hibás. Nem szoktam kémlelni, teljesen véletlen érzés volt és hát volt is értelme mert jó volt a megérzésem teljesen. Egyébként meg ilyen esetben már nincs az,hogy ki háza. És igenis ő aki elköltözik mert miatta áll fenn ez a helyzet. Miért viseltem volna én a nadrágot? Csak mert az én kártyámról vonták a hitelt? Az övéről nem lehetett mert nem volt bejelentett munkahelye, vállakozó így az én biztos munkahelyemre kaptuk meg....
2022. okt. 19. 13:57
 17/37 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem egy jó d.gás helyrerakná az önértékelésedet, keress egy szeretőt, meg egy ügyvédet a válás miatt. Vagy 2in1.
2022. okt. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
74%

Te jó ég emberek! Azt felfogtátok, hogy ez egy komoly döntés és teljesen tanácstalan?!

Ne bántsátok már!


Had kérdezzek pár dolgot kedves kérdező, mert minden éremnek két oldala van.

Mióta vagytok házasok? Hány évesek vagytok? Szereted? Mit váltott ki belőled az üzenet azon kívül, hogy kiakartad tenni?

Ezek nagyon fontos kérdések.

Ha szereted, lekell ülni beszélni. A miértekről. Hiszen egy házasság a jóban és rosszban szituáció. Legalábbis az kellene legyen.

Mi jövőre házasodunk, sok mindent kibírtunk és voltunk külön is fél évet. Mégis egymást választottuk.

Azt nem tudom mit csinálnék, ha megcsalna. Valószínűleg nagyon sírnék, de elég jónak tartom magam ahhoz, hogy rákérdeznék az okára. Ahogyan te is tetted, vajon miért keresett mást? Szereti-e?

Ha nem szereti, de téged igen és te is őt, akkor menthető a dolog.

Ha nem, akkor nem kellett volna hozzá menned, de akkor már mindegy.

Szerintem adj pár napot míg átgondolod ez esetben mi legyen tovább. Én szurkolok!

27/N

2022. okt. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
58%

A helyedben csak röhögtem volna egyet, vagy visszaírtam volna a csajnak, hogy szia, én vagyok a felesége, segíthetek? :)

Aztán letettem volna a telót ugyanoda, hogy apuci megtalálja és elkerekedjen a szeme. Soha többé eszébe se jutott volna csajozni és rájött volna, hogy milyen jófej a felesége. :)

Aztán hozott volna egy csokor rózsát és békülős szex.

2022. okt. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
0%
A helyében reggel, este jól megdöngetnélek, hogy kiverjem a fejedből a rossz gondolatokat.
2022. okt. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!