Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hétvégén részegen rá írt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hétvégén részegen rá írt egy nőre, én egyből szakítottam de végül nem ment el. Mit tennél?

Figyelt kérdés
Szóval még soha nem találtam semmit a telefonjában, bele tudtam lépni ha akartam. Tegnap reggel egy megmagyarázhatatlan érzés lett úrrá rajtam, ahogy kiment a fürdőbe bele néztem és jól is éreztem. Egy lánynak írt semmi értelme nem volt,hogy szia miujság,hogy vagy aztán írt neki egy olyat, hogy hiányzol. Gondolom a lány sem értette miért írhatta ezt mert vissza kérdezett,hogy és mégis mi hiányzik? A férjem erre már nem válaszolt. Azonnal utána mentem elé tettem a telefonját és szépen megkértem,hogy azonnal pakoljon össze és menjen ahová akar, de tőlem menjen el. Nem igazán volt rá hajlandó, órákig ült felettem és próbálta velem megértetni,hogy ez semmit nem jelent nem tudja miért csinálta megsem tudja magyarázni, fogalma sincs mi volt a szándéka, de semmi okom aggódni. Megérti,hogy ez ijesztő volt de nyugodjak meg többet nem fordul elő de ő nem fog egy hülyeség miatt mindent eldobni magától. Igazából nem magyarázkodott hanem szerintem próbálta a helyembe képzelni magát, délután elmentünk végül kirándulni próbáltunk erről beszélni. Megmondom az őszintét nem tudom mi ütött belé, próbáltam érdeklődni valami hiánya van-e? Ő tényleg nem volt az a fajta pasi aki nőkkel flörtölt a neten, vagy lájkolt volna bármilyen lányt is. Viszont én nem tudok félelemben élni ezért szeretném elhagyni. A probléma ezzel az,hogy közös az autónk, közös a házunk, közösek a kutyáink. Nincs még gyermekünk, amit ebben a helyzetben most nem is bánok. Van egy személyi kölcsönünk is, amit az én bankkártyámról vonnak. Teljesen kétségbe vagyok esve, pont most szűnik meg a munkahelyem is és januárig várnom kell,hogy újra dolgozni tudjak. Tehát ha most elválok ebben a gazdasági helyzetben van én szó szerint le fogok egyedül szegényedni, nem tudom hogyan tudnék boldogulni. Mit tegyek, mit tennél?

2022. okt. 17. 10:20
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
79%
De valószínűleg nem fog, mert apuci egy puhapöcs lehet, azért keresett más nőt, ahelyett, hogy a feleségét kefélné rendesen.
2022. okt. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
66%

Milyen alpári vagy utolsó...

Nem csak a szex lehet gond egy kapcsolatban...

2022. okt. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
69%
Most mondd, hogy szerinted nincs igazam. Valószínűleg csak élnek egymás mellett, mint a testvérek, többé-kevésbé közös kasszán, aztán helló.
2022. okt. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
92%

Az lehet, de a megfogalmazásod lehetne kicsit kedvesebb. :)

Sokan ott rontják el, valóban. Nehéz szinkronban lenni a másikkal, de beszélni kell róla.

2022. okt. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
100%
Apuci unatkozik, azért írogat más nőkkel. De sok agya nem lehet, ha nem tudja titokban csinálni.
2022. okt. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:

Kedves #18-as válaszoló, nagyon szívesen válaszolok neked!

6 éve vagyunk házasok előtte jártunk együtt 4 évet,nagyon régóta ismerjük egymást. 14 éves voltam amikor udvarolni kezdett nekem de 20 éves koromig nem voltam vele kapcsolatban, túl fiatalnak éreztem magam. 30 éves vagyok, ő pedig 35. Amikor elolvastam egyből elöntött a méreg azthiszem, úgy éreztem hát mit képzel magáról,hogy ő részegen ezt megteszi,hogy másik lánnyal próbál valamit is kezdeni? Úgy éreztem én nem érdemlem meg ezt, nem engedem,hogy megalázzanak. Nincsenek miértek, nem tudja megmagyarázni mi ütött belé, szerinte semmi jelentősége nem volt. Próbált hatni rám,hogy bármikor utána nézhettem volna soha nem találtam volna semmit. Ő kérdezte miért nem elegek nekem a tettei mert foglalkozik velem, tudnom kellene az érintéséből és viselkedéséből,hogy mi a helyzet. Neki nem kell senki más blabla, én kellek nincs az a nő aki miatt elhagyna nem tudja miért csinálta, valószínűleg csak szórakozott, ismeri a csajt a haverja fűzi innen jött gondolom az ötlet,hogy megpróbálja ő is. Ez volt az első alkalom,hogy ilyet tett mármint,hogy írt egy lánynak, de nem is emlékezett állítólag rá. Soha nem volt köztük semmi, nem tudja miért pont neki írt nem is tetszik neki blabla... Szóval egyáltalán nincs rá magyarázat, és engem ezzel dühít nagyon-nagyon fel!

2022. okt. 19. 22:57
 27/37 anonim ***** válasza:
100%

Túl régóta vagytok együtt, szenvedély, közös célok nélkül. Kihűlt az a kapcsolat már. Tovább kell lépni.

Mondjuk most a legrosszabb eladni egy közös lakást.

Hol laktok?

2022. okt. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
91%

Ez volt az első alkalom,hogy ilyet tett


Hát, ha ez igaz is, de biztosan nem az utolsó. És még mindig úgy érzem, hogy a hiányzol dolgot nem írjuk egy idegennek..

2022. okt. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
88%

Egyetértek az utolsó kettővel, teljesen mindegy hogy most először történt-e ilyesmi (az tuti hogy fog továbbra is, csak óvatosabb lesz), a lényeg, hogy más nőnek irkalta hogy hiányzik! Ilyet egy haver 'nojének' nem kellene még akkor sem írnia ha nem lenne veled (ergo szinglikent) mert a haver kiszemeltjere nem való startolni!

Úgyhogy nem elég, hogy téged ezáltal semmibe vesz, még a barátját sem tiszteli!

Elhiszem hogy nehéz döntés, különösen, hogy nincs egyenlőre munkahelyed, de én a helyedben amint lehetséges lenne azonnal otthagynám! Egy ilyen férfi, aki csak onmagát nézi, nem képes veled kommunalni őszintén, hogy mi a gond a házassággal inkább csajozik nem érdemli meg egyáltalán hogy próbáld meg vele újra, mert úgyis ebbe a helyzetben fogsz kikötni!

2022. okt. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%
Gyakran iszik a férjed? Ha igen, ez később csak rosszabb lesz...
2022. okt. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!