Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hétvégén részegen rá írt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hétvégén részegen rá írt egy nőre, én egyből szakítottam de végül nem ment el. Mit tennél?

Figyelt kérdés
Szóval még soha nem találtam semmit a telefonjában, bele tudtam lépni ha akartam. Tegnap reggel egy megmagyarázhatatlan érzés lett úrrá rajtam, ahogy kiment a fürdőbe bele néztem és jól is éreztem. Egy lánynak írt semmi értelme nem volt,hogy szia miujság,hogy vagy aztán írt neki egy olyat, hogy hiányzol. Gondolom a lány sem értette miért írhatta ezt mert vissza kérdezett,hogy és mégis mi hiányzik? A férjem erre már nem válaszolt. Azonnal utána mentem elé tettem a telefonját és szépen megkértem,hogy azonnal pakoljon össze és menjen ahová akar, de tőlem menjen el. Nem igazán volt rá hajlandó, órákig ült felettem és próbálta velem megértetni,hogy ez semmit nem jelent nem tudja miért csinálta megsem tudja magyarázni, fogalma sincs mi volt a szándéka, de semmi okom aggódni. Megérti,hogy ez ijesztő volt de nyugodjak meg többet nem fordul elő de ő nem fog egy hülyeség miatt mindent eldobni magától. Igazából nem magyarázkodott hanem szerintem próbálta a helyembe képzelni magát, délután elmentünk végül kirándulni próbáltunk erről beszélni. Megmondom az őszintét nem tudom mi ütött belé, próbáltam érdeklődni valami hiánya van-e? Ő tényleg nem volt az a fajta pasi aki nőkkel flörtölt a neten, vagy lájkolt volna bármilyen lányt is. Viszont én nem tudok félelemben élni ezért szeretném elhagyni. A probléma ezzel az,hogy közös az autónk, közös a házunk, közösek a kutyáink. Nincs még gyermekünk, amit ebben a helyzetben most nem is bánok. Van egy személyi kölcsönünk is, amit az én bankkártyámról vonnak. Teljesen kétségbe vagyok esve, pont most szűnik meg a munkahelyem is és januárig várnom kell,hogy újra dolgozni tudjak. Tehát ha most elválok ebben a gazdasági helyzetben van én szó szerint le fogok egyedül szegényedni, nem tudom hogyan tudnék boldogulni. Mit tegyek, mit tennél?

2022. okt. 17. 10:20
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
Nem iszik gyakran, de nincs jelentősége mert elhagyom csak még nem tudom ki fogja elhagyni a házat. Nyilván kicsit össze kell szednem magam anyagilag, de ettől függetlenül a döntésemen nem változtat
2022. okt. 20. 12:07
 32/37 anonim ***** válasza:
25%

Most már értem, hogy cimborám miért nem vette nőül soha gyermekei anyját, megspóroltak egy esetleges válással járó hercehurcát, osztozkodást stb...

Asszonypajti még hálás is lehet neki érte, mivel ő kapta szüleitől a kérót, cimbora meg a családi autót vette. Így könnyű az osztozás, költözés, ha szétmentek volna. Mondjuk más kérdés, hogy minden vita ellenére ők nem mentek szét.

2022. okt. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
31%
Válj el, kérdező, elveszlek!
2022. okt. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:
Nem értelek utolsó előtti válaszoló. Rossz döntés volt engem feleségül venni csak mert nem hagyok rá mindent, és nem engedem csajozni?
2022. okt. 20. 16:29
 35/37 anonim ***** válasza:
23%

"Rossz döntés volt engem feleségül venni csak mert nem hagyok rá mindent, és nem engedem csajozni?"

Szerintem semmi ilyet nem állított. Azt mondta, hogy jó döntés volt, hogy nem házasodtak össze, mert ha szétmentek volna, könnyebb lett volna osztozni. De szerintem már te is bánod a házasságot, főleg, ha nagy lagzit csaptatok anno és kiszórtatok rá pár millát az ablakon.

2022. okt. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
91%

18-as vagyok. Sajnálom, őszintén!

Ha azt érzed, emiatt elhagyod, nem elég erős köztetek a kapocs.

Megpróbálod megmenteni a dolgot vagy a büszkeséged nyer? Szereted ezt az embert?

2022. okt. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
78%

"Ő tényleg nem volt az a fajta pasi aki nőkkel flörtölt a neten, vagy lájkolt volna bármilyen lányt is. Viszont én nem tudok félelemben élni ezért szeretném elhagyni."

Vagy félreismerted, vagy közben megváltozott, mert most ezzel bukott le. Igaz, részegen csinálta, úgy meg sok hülyeséget csinál az ember, amit később megbán, ezért is nem szoktam én bebaszcsizni. xD

2022. okt. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!