Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Google Maps máshová tette a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Google Maps máshová tette a barátnőmet hétvégén, amikor rákérdeztem azt mondta otthon van. Egyéb más gyanús tevékenységet is észleltem. Hazudott, megcsalhatott engem?

Figyelt kérdés

A hétvégén nem találkoztunk, be vagyunk egymásnak jelölve a térképen és néha rá szoktunk nézni a másikra. Nem tartjuk betegesnek, mert mindketten a saját családjaink tagjaival is be vagyunk jelölve, szülőkkel és testvérekkel meg egy-két jóbaráttal. Ebből nincs baj mert nekünk ez teljesen szokványos.

Hétvégén egyszercsak elment a legközelebbi városba, de előre szólt, h bulizni megy a barátnőivel. Semmi bajt nem csináltam belőle. Viszont aznap este ránéztem a térképre és egy lakóépületben volt. Arra gondoltam biztos valamelyik barátnőjénél iszogatnak, szórakoznak.

Másnap reggel ránéztem és ugyanott volt, ott frissítette a telefonja az állapotát, közben többször is elmozdulgatott néhány métert, tehát ott tartózkodott folyamatosan. Délelőtt ráírtam, h jól van-e, épségben hazaért-e és azt mondta, h igen már otthon van és nincs semmi baj.

Nekem ez furcsa volt, h miért mondja ezt. Egészen késő délutánig, estig ott tartózkodott abban a házban és akkor láttam meg, h a térképen elindul hazafelé.

Utólag leültem vele beszélgetni az esetről, de váltig azt állítja, h végig otthon volt másnap a buli után és nem tudott magyarázatot adni miért rakta az ikonját oda a térképre, mert nem is ismeri azt a környéket. Amikor mondtam neki, h láttam elindult haza, arra csak annyit mondott, h délután csak beugrott a városba és azt láthattam, h mozog a térképen.

Aztán hab a tortán, h tegnap este megint bement a városba ugyanoda. Amikor rákérdeztem, h mit csinál, azt mondta, h csak beugrott a barátnőjével sétálgatni. Ekkor kissé eldurrant az agyam és felhívtam, h akkor mit keres megint ott, ahol múlt héten volt. Összevesztünk, leállította a követést a térképen és kikapcsolta a telefonját.

Ma reggel furcsa módon azonnal eljött hozzám megbeszélni ezeket a félreértéseket, de szerintem nem mondott igazat, valakihez ő elment célzottan és még hülyének is néz, úgy érzem.

Mit gondoltok, érdemes ezt folytatni?? Nagyon nagy kétségek dúlnak bennem, hogy fel vagyok szarvazva.

(Mindketten 28 évesek vagyunk, ha számít.)



2022. okt. 20. 12:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerűen megoldható lett volna, ha megnézed, hogy tényleg otthon van, amikor azt mondja és a térkép meg teljesen mást mutat.
2022. okt. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
75%
Engem is akkor csaltak meg, mikor kikapcsolta a telefonjat. Más volt a szitu, de a vegen meg lettem csalva.
2022. okt. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
65%

Tuti kamu messziről bűzlik. Hát persze pont akkor nem jól jelezte a térkép. A barátnőm palija ugyanígy bukott le. Mondta hogy megy a haverjaihoz, aztán elfelejtette kikapcsolni a Facebookon a térképes nyomkövetős cuccot ami már nincs ugyan. De egy totál ismeretlen településen tartózkodott egész éjjel. Persze hazudott 😂 de aztán a messengereben lévő beszélgetés végleg lebuktatta.


Szerintem kamuzik a barátnőd.

2022. okt. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nálatok mi lehetett, de amiatt a f&#@os alkalmazás miatt már én is kerültem szorult helyzetbe, pedig igazat mondtam! Sajnos előfordulhat, hogy beragad valami, vagy eltájol, pl engem 240 km-re arrébb rakott az a sz'&*emét rendszer, aztán gondolhatod mit éltem át, amikor meg lettem kérdezve, hogy mit csináltam a fővárosban... Azért illene neked is óvatosnak lenned, pláne mert számítógép, internet kezeli az egészet meg ki tudja mi.
2022. okt. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Néha elég groteszk az emberek hozzáállása.

Ha mondjuk egy önvezető autóról van szó, a nagy többség retteg tőle, pedig már most is sokkal megbízhatóbbak, mint az emberi sofőrök. De ha egy közismerten pontatlan helymeghatározó technikáról van szó, akkor a többség gondolkodás nélkül ennek hisz, és nem az embernek.

2022. okt. 22. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen nincs kizárva, hogy tilosban járjon. Nem tudom. Nem ismerem őt, sem a kapcsolatotokat. De az tény, hogy ezek a helymeghatározó algoritmusok képesek akár nagyon sokat is tévedni. Én a Google helyelőzményekből tudtam meg, hogy egyik nyáron Afrika mellett voltam egy kis szigeten. Ami azért is érdekes, mert Közép-Európán túl még soha nem jártam. Sőt, egyszer futás közben a GPS alapú edző alkalmazás szerint 180 km/órával futottam. Gondoltam is, hogy nevezek a következő olimpián. ;-) Előző munkahelyemnél meg állandóan a szomszéd épületbe tett a GPS.

Ugyanis a technika nem tévedhetetlen. Szeretnénk azt hinni, hogy ami gép, az 100%-os preceizitással működik. De ami méréseken alapul, és ami fizikai jelenségeknek van kitéve (gyakorlatilag minden), az soha nem lehet teljesen pontos.

És hogy miért változott meg utána a viselkedése? Talán pont a viselkedésed miatt. Látta, hogy nem bízol benne, vádaskodsz, és nem akar további marakodást. Bár úgy tűnik, teljesen mindegy, mit csinál. Te már elkönyvelted magadban, hogy bármit tesz, azt azért teszi, mert megcsal. "Ha van sapka rajta, ha nincs..."

2022. okt. 22. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Én még az autóm tolatókamerájának sem hiszek :D mert bármikor elromolhat vagy nem tudom, de mégis csak ott a hibalehetőség. Engem is már rakott másfelé a követő, ahogy írta is valaki, nálam is sok km-ert tévedett.


Szerintem ez még nem bizonyíték a párod ellen. Nézd meg, itt is mennyien írják, hogy tévedett. Legközelebb menj oda, ahova mutatja a rendszer és győződj meg a saját szemeddel!

2022. okt. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
64%

Ha éjszaka mashol mutatta, jóval messzebb, masnap egész nap jóvsl messzebb,hazajön, azt mutatja, legközelebb megint ott látod és mondja h csak beugrott setalni, azt bizonyitja h a kerdéses éjszakán nem volt otthon.és a követést is levette.

Sztem ez a része tény. Hogy hol volt, csak ő tudja.

2022. okt. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Az is elgondolkodtató, hogy ha tudja, hogy lenyomozod - márpedig nyilván tudja -, akkor ha tényleg tilosban járna, miért hagyná bekapcsolva a nyomkövetést?
2022. okt. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
És ha az idővonalat kapcsolnád be a Maps-on a mobilján majd meglesnéd legközelebb? Igazából elcseszted, utána kellett volna menni arra a helyre és szembesíteni...ilyen ászt elszalasztani
2022. okt. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!