Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit csináljak? 20 éves lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? 20 éves lány vagyok egy 39 éves családos férfi szeretője… fél éve tart a viszonyunk, munkatársak vagyunk, neki van 2 gyereke. A többit leirom lent

Figyelt kérdés
Na szóval, van 2 gyereke. Mindkettő kicsi még, és felesége is van. Fél éve dolgozom a cégnél és a második héttől kezdünk el vonzódni egymáshoz, akkor még 19 éves voltam. Munka közben sokat beszéltünk és kívántuk egymást, pár hete másképp érzek iránta. Mit tegyek? Kérlek ne itéljetek el, nem tudtam parancsolni a vágyaimnak és ő se. Én is hibás vagyok amiért egy házas férfival kezdtem ki, de nem csak én tehetek erről…
2022. okt. 30. 16:11
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
85%
Hat akkor legyel szerelmes, de hidd el ha azt mondod neki, dragam ma nincs szex, csak menjunk vacsizni, teazni, moziba, setalni, beszelgetni....akkor a kapcsolat hamar veget fog erni. Minden alkalommal dugnid kell vele, a testeden kivul rad bem kivancsi. Ha ez nem valt ki benned degradalo erzelmeket, akkor nem tudom mi. Nem kivancsi rad a pasi, csak egy test vagy. A latszolagos erzelmi duma csak korites hogy negkapjon.mondom, probald ki. Talalkozzatok szex nelkul. Nem akar majd veled lenni,meglatod
2022. okt. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 A kérdező kommentje:

9-es nem, nem főnök. Ugyanabba a beosztásban vagyunk… szóval ez nem talált


11-es, már többször elmentünk ketten moziba es egyszer állatkertbe is….

2022. okt. 30. 16:39
 13/51 anonim ***** válasza:
90%
Az idődet pazarlod, 10 év mùlva már ùgy fogsz erre gondolni, hogy istenen, de hülye voltam. 31/N
2022. okt. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
100%
Csak én nem értem a kérdést? Leírásod alapján neked ez tök jó így, szereted, a szeretője akarsz lenni, nem akarod, hogy váljon... Stb. Akkor minek írtad ezt ki? Ha ez így neked jó, és ennyi eszed, meg önbecsülésed van, akkor hajrá.
2022. okt. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
86%
Én sem értem kérdező. Szereted nem akarod hogy elváljon akkor most még is mit vársz itt? Dugjál vele tovább oszt annyi. Nem értem minek jössz akkor ide panaszkodni. Te csak ennyi vagy a szeretője akit dug meg is érdemled a sorsod.
2022. okt. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
24%
Egy 19 évvel idősebb pasi ugyanolyan beosztásban van veled és ugyanannyit, mint te. Te pedig mégis összejövetel vele. Aha, itt valami kamu van😂😂😂 a nők nem jönnek össze ilyen alacsonyan lévő csórókkal😂😂😂
2022. okt. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 A kérdező kommentje:
Ne magadból indulj ki😉
2022. okt. 30. 17:37
 18/51 A kérdező kommentje:
Az ilyenek ne is írjanak inkabb
2022. okt. 30. 18:03
 19/51 anonim ***** válasza:
88%

Milyen válaszokat vártál?

Mondjuk mi is a kérdés?

2022. okt. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
79%
Az ilyenek soha nem vàltoznak meg #18.. Ha majd férje lesz akkor meg felszarvazza majd valami fiatal fiúcskàval :D
2022. okt. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!