Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit csináljak? 20 éves lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? 20 éves lány vagyok egy 39 éves családos férfi szeretője… fél éve tart a viszonyunk, munkatársak vagyunk, neki van 2 gyereke. A többit leirom lent

Figyelt kérdés
Na szóval, van 2 gyereke. Mindkettő kicsi még, és felesége is van. Fél éve dolgozom a cégnél és a második héttől kezdünk el vonzódni egymáshoz, akkor még 19 éves voltam. Munka közben sokat beszéltünk és kívántuk egymást, pár hete másképp érzek iránta. Mit tegyek? Kérlek ne itéljetek el, nem tudtam parancsolni a vágyaimnak és ő se. Én is hibás vagyok amiért egy házas férfival kezdtem ki, de nem csak én tehetek erről…
2022. okt. 30. 16:11
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
71%
Élvezd amíg teheted! Sajnos ha beleszerettél, akkor gáz, mert nem valószínű, hogy ő lépni fog majd a házasságból. Beszélgess vele, kérdezz rá.
2022. okt. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
38%

Itt apuka a legnagyobb fereg a sztoriban, nem a kerdezo. Apuka fogadott huseget az asszonynak, nem egy idegen no. O nem tartozik magyarazattal a feleseg fele. Arrol nem beszelve, ki tudja hanyadik a sorban a kerdezo, akivel csalja a not.

A masik, egy 20 eves lany maga is gyerek, miert foglalkozzon mas gyerekevel?? Neki mi dolga a gyerekekkel? Mi az, hogy szetrombolt egy csaladot? Megint ez a maradi gondolkodas, hogy mindig a szereto a rossz krva, aki szegeny csalados ferjet elcsabitotta. Ugyanmar.

Szerencsetlent behulyitette a (hozza kepest) venember, elveszi belole azt amit akar, de semmit nem ad neki. Kesobb banni fogod, hogy akar csak egy masodpercet is raaldoztal az eletedbol.

2022. okt. 31. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
64%

Volt pár éve egy randim egy 26 éves lánnyal, csak a személyes találkozón derült ki hogy sumákolt, épp akkor lépett ki egy 40+os férfival való kapcsolatból akinek volt 3 gyereke. Csak az időmet rabolta, mert ő szerinte nem volt kész egy új randira.... Ha ezt elmondja nekem korábban nem is töltöm vele a drága időm. Nem értem mi a jó abban hogy lassan papi korhoz közeledő férfiakkal fekszetek össze huszonévesen akiknek családjuk van, a fiatal életerős, szenvedélyes férfiakat meg semmibe nézitek. A kommentelők között is ki kell tegye az illető jó nagy betűvel hogy 31N, meg ő is milyen ostoba volt ennyi idősen. Szomorú hogy erre büszkék vagytok.

Bocs de nem tudom az ilyen embereket sajnálni.

2022. nov. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
64%

43-as. Megoszlanak a vélemények! Tudod én 30 éves független nő vagyok! Egy idősebb férfinek imponál ha minél fiatalabbat kaphat meg. Én egy 34 éves férfiért vagyok oda aki hosszas mérlegelés és beszélgetés után válaszra sem méltat nem ám hogy esélyt adjon!

Ez a mai 30-as korosztály! Persze tisztelet a kivételnek de 2 független ember aki tetszik egymásnak mire is vár? Nekem nem kellene mondjuk 38 évesnél több. Akkor inkább vén lány maradok!

2022. nov. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
68%
A társkeresőzők többsége tényleg vén lány marad.
2022. nov. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
68%
Meg vén sràc 😂😂
2022. nov. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
100%
Ezért is nem társkeresőzök tovább.
2022. nov. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
Meg egyutt vagytok?
jan. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
Na, mi a helyzet, kislány?
jan. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
Kislány? Lehet màr mostoha anya:D
jan. 25. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!