Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit csináljak? 20 éves lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? 20 éves lány vagyok egy 39 éves családos férfi szeretője… fél éve tart a viszonyunk, munkatársak vagyunk, neki van 2 gyereke. A többit leirom lent

Figyelt kérdés
Na szóval, van 2 gyereke. Mindkettő kicsi még, és felesége is van. Fél éve dolgozom a cégnél és a második héttől kezdünk el vonzódni egymáshoz, akkor még 19 éves voltam. Munka közben sokat beszéltünk és kívántuk egymást, pár hete másképp érzek iránta. Mit tegyek? Kérlek ne itéljetek el, nem tudtam parancsolni a vágyaimnak és ő se. Én is hibás vagyok amiért egy házas férfival kezdtem ki, de nem csak én tehetek erről…
2022. okt. 30. 16:11
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
94%
Lépj ki!
2022. okt. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 A kérdező kommentje:
Nem akarok kilépni
2022. okt. 30. 16:15
 3/51 anonim ***** válasza:
51%
Hogyhogy mit tegyel? D.gasd vele magad tovabb, közben keress magadnak barátot is normálisra.
2022. okt. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
91%
Nem egyedi a torteneted. Valni nem fog, mert 20 vagy csak es meg tapasztalatlan,nem megbizhato hogy rad epitsen kapcsolatot vagy a jovojet. Meg ha 32 eves elvalt no lennel, akkor lehet elvalna erted, de egy kislanyban meg nagy a riziko. (Meg most fog nove erni, dobhatja az idos faszit egy 30as jobb pasiert, valtozhat a ferfi izlese, ugyanazokat a hibakat koveti el mint az eddigi csajai a kapcsolat elejen pl. hiszti, feltekenykedes, onzoseg, nem fogja elfogadni a ket gyereket, ki akarja turni oket stb). Felejtsd el, csak szexelj vele es hasznald az elomeneteledre.
2022. okt. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
87%
Ha tényleg téged akarna már rég elvált volna és veled lenne hivatalos párkapcsolatban. Gondolj bele, márcsak a haverok előtt is menőzne azzal, h 20 éves csaja van. Viszont valamiért ő ezt nem lépi meg. Valószínűleg hiába vagy 20 éves, nem érsz fel a feleségéhez.
2022. okt. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lépsz ki, csak magadnak okozol rengeteg könnyet. Garantáltan nem fog téged választani sosem!
2022. okt. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:
Én nem is irtam azt hogy azt várom hogy váljon el. Alapból a szeretője vagyunk és mindennap megcsalja velem a feleséget, itt arról van szó hogy én kezdtem el érezni iránta valamit, de nem várom el tőle hogy váljon
2022. okt. 30. 16:24
 8/51 anonim ***** válasza:
15%
De hát itt a gyk-n mindig azt hazudják a nők, hogy a fiatal nők egyáltalán nem kívánják az idősebb férfiakat XD
2022. okt. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
59%
Hat biztos hogy vm fonok, a ceg nagymenoje, maskulonben nem jonne ossze neki egy kispolskival egy 20assal fiatalabb kislany
2022. okt. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
22%
Hasznàld ki dugjatok sokat , és lépj tovàbb.
2022. okt. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!