Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit csináljak? 20 éves lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? 20 éves lány vagyok egy 39 éves családos férfi szeretője… fél éve tart a viszonyunk, munkatársak vagyunk, neki van 2 gyereke. A többit leirom lent

Figyelt kérdés
Na szóval, van 2 gyereke. Mindkettő kicsi még, és felesége is van. Fél éve dolgozom a cégnél és a második héttől kezdünk el vonzódni egymáshoz, akkor még 19 éves voltam. Munka közben sokat beszéltünk és kívántuk egymást, pár hete másképp érzek iránta. Mit tegyek? Kérlek ne itéljetek el, nem tudtam parancsolni a vágyaimnak és ő se. Én is hibás vagyok amiért egy házas férfival kezdtem ki, de nem csak én tehetek erről…
2022. okt. 30. 16:11
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
80%
A 39 éves vén hímr*banc csalja a feleségét, a gyerekei anyja, nem a kérdező:D
2022. okt. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
47%

"Az ilyenek ne is írjanak inkabb"


bírtál volna a valagaddal, ne minket okolj, mert elítélünk egy elítélendő tettet....segítettél tönkretenni egy családot...ja persze, nem te vagy a hibás, nyugtatod magad...de ne ringasd magad tévhitbe, te is ugyanúgy hibás vagy, kettőn áll a vásár....remélem majd a kisgyerekeknek a szemébe is fogsz nézni.....

2022. okt. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 A kérdező kommentje:
Ugyanúgy a feleség is tehet erről, mivel nem adta meg a férjnek azt amit akar. Én is hibás vagyok elismerem, de ugyanúgy a férj is meg a feleség is hibás!
2022. okt. 30. 18:36
 24/51 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak Te és a Férj a hibàsak. A férjnek egyszerűbb kavarni egy sokkal fiatalabbak mint hogy megjavìtsa a kapcsolatàt, te meg mert foglalt palikra hajtasz ahelyett hogy egy szinglit keresnél.
2022. okt. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 A kérdező kommentje:
Abban hibás vagyok igen, hogy úgy feküdtem le vele hogy tudtam hogy házas és hogy gyereke is van, ő is hibás hogy megcsalta a nőt, DE a nő is hibás amiért sose foglalkozik a férjével, nem elégíti ki…. Erről ennyit
2022. okt. 30. 18:47
 26/51 anonim ***** válasza:
31%
Ne szidjatok mat a kerdezot. Nezzetek mar szet a kornyezetetekben, hany 40es ferfi kur felre gyerek, csalad mellett. Az osszes ha van ra lehetosege. A tobbi szimplan ronda, csoro, vallalhatatlan, azert nem tud. Kerdezo, te neked is ez lesz a sorsod,most legalabb latod a masik oldalt is, es amikor majd odakerulsz, legalabb megerted a ferjed meg a ferjeddel kuro, toled 10-20 evvel fiatalabb szeretojet. Aki ferfit tart, tanuljon meg osztozkodni vagy eljen egyedul.
2022. okt. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
100%

"DE a nő is hibás amiért sose foglalkozik a férjéve"


Ezt elbírálni nem a te jogod, ezt felejted el. Ennyi erővel mondhatnád azt is, hogy ha mondjuk ellopsz vkitől egy pénztárcát, hogy hát jogosan loptad el, úgyis csak felesleges dolgokra költötte volna a pénzt. A logika ugyanaz. Nem a te dolgod ítélkezni valaki kapcsolata felett. Tudod te, hogy a feleség mit tett a kapcsolatukért? Hogy próbált beszélni a férjével? Vagy esetleg beteg? Vagy csak a szeretőd (a férj) elbeszéléseiből tudsz mindenről, aki érthetően a saját javára torzítja a dolgokat? Szépen ki akarsz bújni a felelősség alól, amiben vastagon benne vagy. És még ha tényleg hibás is a feleség, egyvalamiben biztos nem hibás: abban, hogy átverték, hazudtak neki. Hazudtatok neki. Arról senki nem tehet, hogy becsapják. Vagy ha igen, akkor kívánom, hogy egyszer verjenek át téged is, esetleg lopjanak tőled rengeteg pénzt. És amikor reklamálnál a rendőrségen, hogy ellopták a tárcád, akkor majd a rendőrök mondják azt, hogy te vagy a hibás, miért nem vigyáztál rá.

2022. okt. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
90%

"Ne szidjatok mat a kerdezot. Nezzetek mar szet a kornyezetetekben, hany 40es ferfi kur felre gyerek, csalad mellett. "


szoval akkor ha sok a világban a rablógyilkos, akkor hagyjuk azt is, nincs vele semmi baj.....aha, oké



"Az osszes ha van ra lehetosege."


mert te csak ilyeneket ismersz, ilyen alja emberekkel vagy körülvéve. Téged meg a te plebejus köreidet minősíti ez.



"A tobbi szimplan ronda, csoro, vallalhatatlan, azert nem tud."


De legalább nem hazudozik a családjának, még ha ronda is. Lehet, hogy ez többet ér annál, mintsem hogy szép legyen.



"Aki ferfit tart, tanuljon meg osztozkodni vagy eljen egyedul."


Remélem ismered ki volt az apád, bár ezek után nem biztos. Lelenc.

2022. okt. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
63%
Azért nehogy már a kérdező legyen a legrosszabb, ha a férfi annyira szereti az asszonyt bugyiban is szaladgálhatott volna elötte a kérdező, akkor sem áll le vele. Egy jò házasságba meg alapbòl nem férkőzhet be egy harmadik. Erről ennyit.
2022. okt. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 A kérdező kommentje:
30-as! Köszönöm szépen! Én is így gondolom. De nyilván én is hibás vagyok amiért bele mentem az egészbe. De ugyanígy a másik két szereplő is hibás
2022. okt. 30. 19:06
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!