Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit csináljak? 20 éves lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? 20 éves lány vagyok egy 39 éves családos férfi szeretője… fél éve tart a viszonyunk, munkatársak vagyunk, neki van 2 gyereke. A többit leirom lent

Figyelt kérdés
Na szóval, van 2 gyereke. Mindkettő kicsi még, és felesége is van. Fél éve dolgozom a cégnél és a második héttől kezdünk el vonzódni egymáshoz, akkor még 19 éves voltam. Munka közben sokat beszéltünk és kívántuk egymást, pár hete másképp érzek iránta. Mit tegyek? Kérlek ne itéljetek el, nem tudtam parancsolni a vágyaimnak és ő se. Én is hibás vagyok amiért egy házas férfival kezdtem ki, de nem csak én tehetek erről…
2022. okt. 30. 16:11
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim ***** válasza:
Együtt nevelik a gyerekeket.
febr. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!