Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretők, "harmadik személyek"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretők, "harmadik személyek"! Korábban volt hűtlen párotok, csaltak már meg titeket?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor kevésbé érdekelt a tény, hogy elcsábítottál egy foglalt személyt? Vagy sosem csaltak meg, ezért mentél bele egy tiltott dologba? Jelenleg is harmadik fél vagy?

Főleg nők történeteire lennék kíváncsi, de ha nem akarsz írni akkor válassz az alábbiak közül ha már voltál szeretője valakinek.



2022. nov. 11. 19:08
A kérdező szavazást indított:
Nő vagyok, csaltak már meg.
Nő vagyok, nem csaltak még meg.
Férfi vagyok, csaltak már meg.
Férfi vagyok, nem csaltak még meg.
15 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
74%
Nem csaltak még meg, viszont én voltam már 3.
2022. nov. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Igen :)
2023. jún. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!