Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tudomást szereztem arról hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudomást szereztem arról hogy megcsalni készül a barátnőm. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szerintetek mit tegyek? Hagyjam el azonnal, és szembesítsem azzal, hogy tudom mire készül, vagy várjam meg amíg megteszik és utána mondjam el neki hogy tudom mit tettek,vagy a harmadik ötletem hogy lebuktatom őket, és a másik srác kapcsolatát is belerántom. Voltatok már hasonló szituációban? Mit lenne helyes tennem?

2022. nov. 25. 18:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

ha nincs sziklaszilárd bizonyítékod a dologra, addig erősen hallgass.

Ha megingathatalan bizonyítékod van, akkor én valszeg hamarabb lelépnék, mint hogy felszarvazzanak. Én valszeg nem szólnék bele a másik párkapcsolatba.

2022. dec. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!