Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A feleségem rajtakapott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem rajtakapott a szerelmemmel..ti hogy reagáltatok volna?

Figyelt kérdés

Tudom,minden férfi aljas aki megcsalja a párját...de..hosszú évek óta testvéri viszonyban,jó barátságban élek a feleségemmel.3 éve 0 szex! A gyerekek már felnőttek én viszont 51 évesen nem tervezek papi szolgálatot végezni a következő 20 évemben.A feleségem jó asszony,de nem kapom meg azt a törődést,figyelmet amit a másik nőtől igen.Ő független,elvált és többször is kihangsúlyozta ,hogy nem óhajt sem férjheznenni sem komoly kötődést.Sajnos egy ismerősünk lefotózott bennünket,csókolózas közben és elküldte az asszonynak.

Enyhén szólva is kiakadt..válni akar..Próbáltam felé közeledni az elmúlt években,de a folyamatos visszautasítás már minden vágyat kiölt belőlem.Köteles vagyok szex nélkül élni csak mert neki nem hiányzik? Mit tennétek?

52F



2022. nov. 27. 21:53
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
95%
6 mondat alatt egy évet öregedtél. Nem semmi.
2022. nov. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
93%

Nem vagy köteles. Csak annyi gerinc kellett volna, hogy megcsalás helyett beadd a válást.

Ismerős lefotózott csókolózás közben? Bakker, mint a tinik...

2022. nov. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
96%

Válnék.

Már eleve elváltam volna, aztán ismerkedtem volna, nem csaltam volna meg azt, akit barátnak tartok. Nem szúrnám hátba.

Nem vagy köteles leélni így az életedet, de akkor is parasztság félrekúrni.

Váljatok el, és utána már szabadon lehetsz másokkal.

2022. nov. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
92%
Először elkellett volna válni. Utána mással kettyinteni. Nem vagy tisztességes. 3 év nagyon sok. Hogy történhetett? Ha kiölte a vágyat belőled min agyalsz? Válj.
2022. nov. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
91%
Semmi extrát, ha válni akar, úgyis elválik. Utána összejönnék a másik menyecskével.
2022. nov. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim válasza:
55%
Szerintem őszintén mondd el neki mit érzel. Probáld meg elérni, hogy megértse a nézőpontodat.
2022. nov. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
61%

Mondd meg neki, hogy ez szükségszerű következménye volt annak, hogy 3 éve folyamatosan elutasít.

Mondd meg az alternatívák a következők:

a) Elváltok, mert ő nem viseli el, hogy megcsaltad.

b) Megbeszélitek, hogy eltérőek az igényeitek. Ő tudomásul veszi, hogy te más nővel is tartasz fenn kapcsolatot, de tisztázzátok, ennek mik a határai (pl. nyilvános helyen nem lehet intim helyzet, családi ünnepeket mindig otthon töltöd stb.)

c) Rájön, hogy ő idézte elő ezt a helyzetet, változtat a viselkedésén, és ezután normális házasságban fogtok élni. Normális házasság pedig az, amiben testi együttlét is van.


Tapasztalatom szerint a nők döntő többsége az a) megoldást választja, és soha nem fogja beismerni, hogy legalább részben ő is felelős ezért a helyzetért.

2022. nov. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 A kérdező kommentje:
6/6 Próbáltam többször is! Nem érdekli..neki jó szex nélkül..és valójában otthon ezen kívül minden megvan..a házba 20 évemet belefektettem,próbáltam jó férj lenni,mindent újitani,megcsinálni amit szeme szája kívánt..én viszont semmit nem kapok cserébe főttkaján kívül.De hagyjam ott az otthonom? Kezdjek mindent előröl?
2022. nov. 27. 22:18
 9/51 A kérdező kommentje:
7/8 Normális házasság ebből már sosem lesz,nem kívánom és ő sem engem..mintha a tesómra néznék.Valójábsn a gyerekek születése után változott meg..sosem volt ideje,vagy fáradt volt pedig mindenben segítettem,nem híztam el..más nő is szül mégsem kell a havi 1 szexért imát mondani..most meg már nem is kivánom..ugy érzem magam mint egy tenyészbika aki csak megtermékenyítésre kellett.😏🙄
2022. nov. 27. 22:23
 10/51 anonim ***** válasza:
95%

9-re:

Akkor meg mi a kérdés?

Egyébként kétlem, hogy lelkileg minden oké lenne egy olyan házasságban, ahol nincs szex.

2022. nov. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!