Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek visszakerül tőle?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek visszakerül tőle?

Figyelt kérdés

Minden indok és ok nélkül, csak úgy megszuntette a kapcsolatot a barátnőm. Körülbelül 4 hónapja vagyunk vagy voltunk együtt, nem nagyon történt köztünk meg szexuális viszonyt sem mert hogy turelem. Körülbelül múlt szerda oda teljesen elerhetetlen, nem veszi fel a telefont de kicsong. És stb. Kedden meg minden ok volt köztünk. Ezalatt a 4 hónap alatt annyi mindenben volt vagy segítettem neki ajándékokat vettem neki

Egy számomra fontos saját tervezésű angyal feherarany nyakláncot amire gyűjtöttem adtam neki mert hosszútávú kapcsolatra számítottam mivel szeretem őt.

Visszakerjem tőle ha nem jelentkezik? Az se érdekel már ha lett más fiu neki csak vallanná be. Vagy valami. Mivel tudom hol lakik voltam nála egy párszor kapucsengot is tudom. Visszakerjem tőle? Mert ez a nyaklánc nagy értékű és nem 4 hónapos kapcsolatra szántam ráadásul úgy hogy csak így lepattint minden szó nélkül. Bunkóság igen, de ettol legalább jobban fogok aludni ha visszakerem.


2022. jún. 1. 06:30
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
A kérdésemet elírtam. Tehát visszakerjem tőle? Ez a kerdes
2022. jún. 1. 06:30
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nincs hozzátartozója, akit el tudnál érni, hogy mégis mi van vele?
2022. jún. 1. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Én nem tudom sajnos kik a barátai.Anyukája meg vidéken lakik. A nő mármint a barátnőm meg Pesten saját lakásba. Tegnap voltam ott de nem volt otthon sem és nagyon stresszelek is meg aggodok, de olyan gondolat is van ami a kérdésemet tükrözi hogy lehet nem kiváncsi rám.
2022. jún. 1. 06:52
 4/18 anonim ***** válasza:
84%

Jajj túlaggódod...szexualitás sem volt...


a csaj talált olyat akivel minden nap kúrogat, te meg mentél a levesbe

2022. jún. 1. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%
Nem illik ajándékot visszakérni, ezért zaklatni meg pláne. Ha máshogy nem éred el, írj neki egy levelet, hogy szerinted úgy lenne fair, ha visszaadná, de ez minden, amit tehetsz.
2022. jún. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
De ez egy 600 ezres ékszer. Egy évig gyűjtöttem rám és életem első szerelme ez nő. Nem vagyok már annyira fiatal mármint 29 éves vagyok lassan 30 a no meg 36 éves. Nekem meg nem nagyon volt kapcsolatom. O lett volna a legelső de nagyon szerelmes vagyok belé. Ezért kapta tőlem. O is azt mondta szeret. Viszont azért ha nem jelentkezik mert lett valakije és engem csak úgy szó nélkül lepattint csak úgy hagyjak veszni egy ékszert? Ráadásul úgy hogy múlt csütörtökön akkor már nem volt elérhető elakartam hívni őt a budai várba akkor akartam ott megcsókolni is. És teljesen elerhetetlen. Itt stresszelek pár napja hogy mi lehet vele vagy miért csinálja ezt. Vérnyomásom az egekbe van és lehet korhaz lesz a vége. Ezért gondoltam azt hogy visszakernem de csak ha lett valakije. Ezért legalább csökkentem a szerelmi bánatot vagy legalább az agyam csökkenti ezt az érzést.
2022. jún. 1. 07:46
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg minek adtad neki, ha szerinted túl nagy ára van egy ajándékhoz? Ajándékot visszakérni az egyik legundorítóbb kicsinyes húzás, ami létezik. Lehet, hogy a csaj megunta, hogy benzinpénzt is kifizetteted vele stb.
2022. jún. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Ajándékot nem illik visszakérni, bármennyibe is került.


Ráadásul 4 hónap után miért kapott 600.000 Ft-os nyakláncot? Akár az első, akár nem, várhattál volna ezzel, mondjuk az esküvőig. Ha mondjuk 2-3 éve együtt lettetek volna, akkor szép lett volna a menyasszonyi ruhához, bár így sem elvárás, hogy 600 ezres ékszert vegyél.

2022. jún. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
89%
Valaki a pénzével fizet, valaki a lelkével egy szar kapcsolatért. Nálad előbbi, ráadásul meg sem történt az árucsere. Sajnállak, bele se merek gondolni hány k**vázás jött volna ki belőle, jobban jártál volna, ha valami olcsó lotyóra költöd. Legalább ez most egy tanulópénz volt, sose vegyél komolyan egy nőt.
2022. jún. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Nézd ő ezt nem kérte tőled te adtad.

Akár le is tagadhatja.

Ostoba dolog volt tőled egy ilyen ajándék

Kb egy több éves házassági évfordulóra vesz az ember ekkora értéket.

Tudod a barátnödről is sok mindent elmond hogy elfogadta.

Én ezt visszautasítottam volna.

Egyszer azért mert számomra ekkora értéket elfogadni kellemetlen és úgy érezném mintha lekenyereznének.

Úgyhogy én úgy gondolom visszakérni bunkóság ÉN NEM TENNÉM!

A nő helyében meg el sem fogadtam volna.A legkevesebb hogy visszajuttatja hozzád!

Úgy elmondom 10éves kapcsolatom van már közös vagyonuk és nem fogadnék el drága ajándékot a páromtól!

Jobb ezt elkerülni.Bármit hozhat az élet.

2022. jún. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!